Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIDSE11AAF02
15-09-2018
16.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A DBC Houthalen DSE C 69- 52
LIDSE11AHA03
23-09-2018
11.30
B.C. Gems Diepenbeek DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11ADA07
29-09-2018
15.00
BBC Croonen Lommel DSE B Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11ALA05
14-10-2018
11.30
Stevoort BBC DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAB06
21-10-2018
13.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A Basket Lummen DSE C
LIDSE11AAN08
11-11-2018
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A BC Maasmechelen DSE A
LIDSE11AEA09
18-11-2018
10.00
BasKet Tongeren DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAG10
25-11-2018
15.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A Basket Zonhoven DSE B
LIDSE11AIA13
01-12-2018
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAM12
09-12-2018
13.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A Femina Habac Sint-Truiden DSE A
LIDSE11ACA01
15-12-2018
17.00
BBC Pelt DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AFA15
11-01-2019
20.45
DBC Houthalen DSE C Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAH16
20-01-2019
15.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A B.C. Gems Diepenbeek DSE A
LIDSE11AAL18
10-02-2019
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A Stevoort BBC DSE A
LIDSE11ABA19
17-02-2019
19.00
Basket Lummen DSE C Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAD20
23-02-2019
16.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A BBC Croonen Lommel DSE B
LIDSE11ANA21
02-03-2019
17.00
BC Maasmechelen DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAE22
10-03-2019
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A BasKet Tongeren DSE A
LIDSE11AGA23
16-03-2019
18.30
Basket Zonhoven DSE B Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAC14
23-03-2019
18.30
Kiewit BBC Hasselt DSE A BBC Pelt DSE A
LIDSE11AMA25
06-04-2019
19.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAI26
13-04-2019
18.30
Kiewit BBC Hasselt DSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIDSE080601
27-10-2018
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BBC Croonen Lommel DSE B 2 4 126 98 1 0 1
BC Maasmechelen DSE A 2 4 99 133 1 0 1
Stevoort BBC DSE A 2 4 93 81 1 0 1
DBC Houthalen DSE C 2 4 130 121 1 0 1
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 1 3 66 32 1 0 0
BBC Pelt DSE A 1 3 67 43 1 0 0
Kiewit BBC Hasselt DSE A 1 3 69 52 1 0 0
Basket Lummen DSE C 1 3 58 49 1 0 0
Basket Zonhoven DSE B 1 3 52 47 1 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 2 2 95 145 0 0 2
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 2 2 61 112 0 0 2
BasKet Tongeren DSE A 1 1 56 59 0 0 1
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
DBC Houthalen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket DSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kiewit BBC Hasselt DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0