Kiewit BBC Hasselt DSE A

Dames Senioren
2017-2018
Trainingen
Woensdag
-
Vrijdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIDSE11AAF02
15-09-2018
16.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A DBC Houthalen DSE C 69- 52
LIDSE11AHA03
23-09-2018
11.30
B.C. Gems Diepenbeek DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A 65- 58
LIDSE11ADA07
29-09-2018
15.00
BBC Croonen Lommel DSE B Kiewit BBC Hasselt DSE A 36- 40
LIDSE11ALA05
14-10-2018
11.30
Stevoort BBC DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A 55- 49
LIDSE11AAB06
21-10-2018
13.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A Basket Lummen DSE C 34- 66
LIDSE11AAN08
11-11-2018
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A BC Maasmechelen DSE A 71- 57
LIDSE11AAG10
25-11-2018
15.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A Basket Zonhoven DSE B 60- 54
LIDSE11AIA13
01-12-2018
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A 56- 48
LIDSE11AEA09
07-12-2018
21.00
BasKet Tongeren DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A 60- 66
LIDSE11AAM12
09-12-2018
13.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A Femina Habac Sint-Truiden DSE A 75- 47
LIDSE11ACA01
15-12-2018
17.00
BBC Pelt DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A 32- 40
LIDSE11AAH16
20-01-2019
15.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A B.C. Gems Diepenbeek DSE A 58- 66
LIDSE11AFA15
25-01-2019
20.45
DBC Houthalen DSE C Kiewit BBC Hasselt DSE A 61- 52
LIDSE11AAL18
10-02-2019
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A Stevoort BBC DSE A 55- 57
LIDSE11ABA19
17-02-2019
19.00
Basket Lummen DSE C Kiewit BBC Hasselt DSE A 80- 41
LIDSE11AAD20
23-02-2019
16.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A BBC Croonen Lommel DSE B 42- 55
LIDSE11ANA21
02-03-2019
17.00
BC Maasmechelen DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A 33- 64
LIDSE11AAE22
10-03-2019
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE A BasKet Tongeren DSE A 84- 70
LIDSE11AGA23
16-03-2019
18.30
Basket Zonhoven DSE B Kiewit BBC Hasselt DSE A 53- 58
LIDSE11AAC14
23-03-2019
18.30
Kiewit BBC Hasselt DSE A BBC Pelt DSE A 60- 39
LIDSE11AMA25
06-04-2019
19.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A
LIDSE11AAI26
13-04-2019
18.30
Kiewit BBC Hasselt DSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIDSE040201
27-01-2019
13.30
Stevoort BBC DSE B Kiewit BBC Hasselt DSE A 82- 54
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIDSE080601
27-10-2018
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A Kiewit BBC Hasselt DSE A 27- 41
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0011701701
06-01-2019
11.00
B.C. Gems Diepenbeek DSE B Kiewit BBC Hasselt DSE A 74- 57

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 19 55 1260 926 18 0 1
Basket Lummen DSE C 20 52 1432 961 16 0 4
Stevoort BBC DSE A 19 47 1070 913 14 0 5
Kiewit BBC Hasselt DSE A 20 42 1124 1094 11 0 9
Basket Zonhoven DSE B 19 42 1078 862 12 0 6
BBC Croonen Lommel DSE B 19 41 1010 895 11 0 8
BC Maasmechelen DSE A 19 41 1062 1090 11 0 8
BasKet Tongeren DSE A 20 32 1037 1199 6 0 14
BBC Pelt DSE A 19 31 916 1043 6 0 13
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 20 30 950 1243 5 0 15
DBC Houthalen DSE C 19 26 853 1136 4 0 14
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 19 23 926 1356 2 0 17
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Kiewit BBC Hasselt DSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
DBC Houthalen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket DSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kiewit BBC Hasselt DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
B.C. Gems Diepenbeek DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Royal IV Brussel 0 0 0 0 0 0 0
Zuiderkempen Diamonds DSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Mercurius BBC Berchem M14 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Haacht DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen J16 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek M19 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Putte M19 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Pepinster 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel DSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G12 A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw G12 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G10 B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G10 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen J16 B 0 0 0 0 0 0 0
Kiewit BBC Hasselt DSE A 0 0 0 0 0 0 0