Hades BBC Hasselt G10 B

G10 U10 Gemengd
2017-2018
Trainingen
Maandag
-
Vrijdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIG1031FBD01
24-09-2017
12.30
Basket Zonhoven G10 A Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1
LIG1031FDC02
30-09-2017
12.00
Hades BBC Hasselt G10 B Femina Habac Sint-Truiden G10 B 1- 1
LIG1031FAD04
21-10-2017
09.00
Hasselt BT G10 A Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1
LIG1031FCD07
25-11-2017
10.30
Femina Habac Sint-Truiden G10 B Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1
LIG1031FDA09
09-12-2017
14.00
Hades BBC Hasselt G10 B Hasselt BT G10 A 1- 1
LIG1031FDB06
16-12-2017
12.00
Hades BBC Hasselt G10 B Basket Zonhoven G10 A 1- 1
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIG1032BCA01
07-01-2018
09.00
Hades BBC Hasselt G10 B Hasselt BT G10 A 1- 1
LIG1032BCF10
13-01-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G10 B BBC Lions Kambergen Zelem-Halen G10 A 1- 1
LIG1032BHC05
20-01-2018
15.30
Alken BBC G10 A Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1
LIG1032BGC07
04-02-2018
09.30
Orly Hasselt G10 A Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1
LIG1032BCE06
17-02-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G10 B BasKet Tongeren G10 B 1- 1
LIG1032BFC03
03-03-2018
10.30
BBC Lions Kambergen Zelem-Halen G10 A Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1
LIG1032BCG14
11-03-2018
13.00
Hades BBC Hasselt G10 B Orly Hasselt G10 A 1- 1
LIG1032BCH12
24-03-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G10 B Alken BBC G10 A 1- 1
LIG1032BCB04
31-03-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G10 B Basket Lummen G10 A 1- 1
LIG1032BEC13
07-04-2018
14.30
BasKet Tongeren G10 B Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1
LIG1032BAC08
22-04-2018
10.00
Hasselt BT G10 A Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1
LIG1032BBC11
28-04-2018
14.00
Basket Lummen G10 A Hades BBC Hasselt G10 B 1- 1

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt G10 B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt G10 B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren G10 B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Lions Kambergen Zelem-Halen G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Alken BBC G10 A 0 0 0 0 0 0 0