Hades Kiewit BBC G12 B

G12 U12 Gemengd
2019-2020
Trainingen
Maandag
-
Woensdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
ING1242AEAC08
05-01-2020
12.15
BBC As G12 A Hades Kiewit BBC G12 B 42- 56
ING1242AECD09
11-01-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 B Nieuwerkerken G12 A 48- 30
ING1242AECF10
19-01-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 B BasKet Tongeren G12 B 49- 34
ING1242AECG14
25-01-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G12 B Basket Lummen G12 C 70- 21
ING1242AECB04
01-02-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B
ING1242AEHC05
08-02-2020
11.00
Alfa 2000 Achel G12 A Hades Kiewit BBC G12 B
ING1242AEDC02
01-03-2020
12.30
Nieuwerkerken G12 A Hades Kiewit BBC G12 B
ING1242AECA01
07-03-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 B BBC As G12 A
ING1242AEFC03
15-03-2020
17.00
BasKet Tongeren G12 B Hades Kiewit BBC G12 B
ING1242AEEC13
28-03-2020
12.00
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A Hades Kiewit BBC G12 B
ING1242AECH12
18-04-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 B Alfa 2000 Achel G12 A
ING1242AEBC11
25-04-2020
10.00
Clem Scherpenheuvel G12 B Hades Kiewit BBC G12 B
ING1242AECE06
03-05-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 B Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A
ING1242AEGC07
10-05-2020
10.00
Basket Lummen G12 C Hades Kiewit BBC G12 B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
ING1241LFC03
21-09-2019
09.00
Stella Artois Leuven Bears G12 D Hades Kiewit BBC G12 B 23- 66
ING1241LCE04
28-09-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 B Dynamo Bertem G12 A 47- 34
ING1241LBC05
05-10-2019
15.00
Hageland United G12 B Hades Kiewit BBC G12 B 28- 80
ING1241LCA01
12-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B 76- 23
ING1241LCF08
20-10-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G12 B Stella Artois Leuven Bears G12 D 53- 15
ING1241LCD07
09-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 B BBC Haacht G12 A 48- 21
ING1241LAC06
16-11-2019
10.00
Clem Scherpenheuvel G12 B Hades Kiewit BBC G12 B 32- 42
ING1241LCB10
23-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 B Hageland United G12 B 83- 18
ING1241LEC09
30-11-2019
16.30
Dynamo Bertem G12 A Hades Kiewit BBC G12 B 31- 39
ING1241LDC02
08-12-2019
09.30
BBC Haacht G12 A Hades Kiewit BBC G12 B 21- 53
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0014382301
31-08-2019
17.00
Basket Lummen G12 B Hades Kiewit BBC G12 B 52- 41

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC G12 B 4 12 223 127 4 0 0
BBC As G12 A 4 8 114 134 2 0 2
BasKet Tongeren G12 B 3 7 192 107 2 0 1
Clem Scherpenheuvel G12 B 2 6 94 74 2 0 0
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A 3 5 136 144 1 0 2
Alfa 2000 Achel G12 A 4 4 79 138 1 0 1
Basket Lummen G12 C 4 4 115 248 0 0 4
Nieuwerkerken G12 A 2 4 99 80 1 0 1
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC G12 B 10 30 587 246 10 0 0
Clem Scherpenheuvel G12 B 10 24 384 352 7 0 3
BBC Haacht G12 A 10 18 315 376 4 0 6
Hageland United G12 B 10 18 393 471 4 0 6
Dynamo Bertem G12 A 10 18 388 434 4 0 6
Stella Artois Leuven Bears G12 D 10 8 149 337 1 0 5
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Lummen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Willebroek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Haacht DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Namur TDW 0 0 0 0 0 0 0
Lektedec (Nederland) 0 0 0 0 0 0 0
Black Devils Vorst HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Sobabee Zwijndrecht G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 C 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC J16 B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G10 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G10 B 0 0 0 0 0 0 0
GSG Aarschot M12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G14 A 0 0 0 0 0 0 0