Hades Kiewit BBC G12 B

G12 U12 Gemengd
2019-2020
Trainingen
Maandag
-
Woensdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
ING1241LFC03
21-09-2019
09.00
Stella Artois Leuven Bears G12 D Hades Kiewit BBC G12 B 23- 66
ING1241LCE04
28-09-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 B Dynamo Bertem G12 A 47- 34
ING1241LBC05
05-10-2019
15.00
Hageland United G12 B Hades Kiewit BBC G12 B 28- 80
ING1241LCA01
12-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B 76- 23
ING1241LCF08
20-10-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G12 B Stella Artois Leuven Bears G12 D 53- 15
ING1241LCD07
09-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 B BBC Haacht G12 A 48- 21
ING1241LAC06
16-11-2019
10.00
Clem Scherpenheuvel G12 B Hades Kiewit BBC G12 B 32- 42
ING1241LCB10
23-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 B Hageland United G12 B 83- 18
ING1241LEC09
30-11-2019
16.30
Dynamo Bertem G12 A Hades Kiewit BBC G12 B 31- 39
ING1241LDC02
08-12-2019
09.30
BBC Haacht G12 A Hades Kiewit BBC G12 B 21- 53
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0014382301
31-08-2019
17.00
Basket Lummen G12 B Hades Kiewit BBC G12 B 52- 41

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC G12 B 10 30 587 246 10 0 0
Clem Scherpenheuvel G12 B 10 24 384 352 7 0 3
BBC Haacht G12 A 10 18 315 376 4 0 6
Hageland United G12 B 10 18 393 471 4 0 6
Dynamo Bertem G12 A 10 18 388 434 4 0 6
Stella Artois Leuven Bears G12 D 10 8 149 337 1 0 5
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Lummen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Willebroek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Haacht DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Namur TDW 0 0 0 0 0 0 0
Lektedec (Nederland) 0 0 0 0 0 0 0
Black Devils Vorst HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Sobabee Zwijndrecht G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 C 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC J16 B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G10 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G10 B 0 0 0 0 0 0 0
GSG Aarschot M12 A 0 0 0 0 0 0 0