Hades Kiewit BBC G10 A

G10 U10 Gemengd
2020-2021
Trainingen
Woensdag
-
Vrijdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
ING1042PEH08
09-01-2021
Clem Scherpenheuvel G10 A Hades Kiewit BBC G10 A 1- 1
ING1042PAH10
23-01-2021
17.00
Hasselt BT G10 B Hades Kiewit BBC G10 A
ING1042PHF11
30-01-2021
Hades Kiewit BBC G10 A Femina Habac Sint-Truiden G10 A
ING1042PCH12
07-02-2021
11.00
Toyota Wouters Diest G10 A Hades Kiewit BBC G10 A
ING1042PHD14
07-03-2021
13.00
Hades Kiewit BBC G10 A Basket Lummen G10 C
ING1042PHE01
13-03-2021
14.00
Hades Kiewit BBC G10 A Clem Scherpenheuvel G10 A
ING1042PHA03
27-03-2021
14.00
Hades Kiewit BBC G10 A Hasselt BT G10 B
ING1042PHC05
18-04-2021
09.00
Hades Kiewit BBC G10 A Toyota Wouters Diest G10 A
ING1042PFH04
24-04-2021
12.00
Femina Habac Sint-Truiden G10 A Hades Kiewit BBC G10 A
ING1042PDH07
01-05-2021
09.30
Basket Lummen G10 C Hades Kiewit BBC G10 A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
ING1041AHBA03
19-09-2020
12.30
Bilzerse BC G10 B Hades Kiewit BBC G10 A 1- 1
ING1041AHFA07
26-09-2020
09.00
Hasselt BT G10 B Hades Kiewit BBC G10 A 1- 1
ING1041AHAC06
03-10-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G10 A BBC As G10 A 1- 1
ING1041AHAD04
10-10-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G10 A B.C. Gems Diepenbeek G10 A 1- 1
ING1041AHEA05
17-10-2020
14.00
BC Maasmechelen G10 A Hades Kiewit BBC G10 A 1- 1
ING1041AHAB08
24-10-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G10 A Bilzerse BC G10 B 1- 1
ING1041AHDA09
14-11-2020
B.C. Gems Diepenbeek G10 A Hades Kiewit BBC G10 A 1- 1
ING1041AHAE10
21-11-2020
Hades Kiewit BBC G10 A BC Maasmechelen G10 A 1- 1
ING1041AHAF02
29-11-2020
Hades Kiewit BBC G10 A Hasselt BT G10 B 1- 1
ING1041AHCA01
05-12-2020
BBC As G10 A Hades Kiewit BBC G10 A 1- 1
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0016371201
11-10-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 A Hades Kiewit BBC G10 B 1- 1
OR0016371301
12-12-2020
14.30
Hades Kiewit BBC G10 A Hades Kiewit BBC G10 B

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Toyota Wouters Diest G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G10 C 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G10 A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC G10 B 0 0 0 0 0 0 0
BBC As G10 A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek G10 A 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G10 B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
RJS Grivegnée A 0 0 0 0 0 0 0
2B|SAFE Tienen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
RJS Grivegnée A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Titans Basketball Bonheiden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Haacht HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G10 B 0 0 0 0 0 0 0