Hades Kiewit BBC G12 A

G12 U12 Gemengd
2019-2020
Trainingen
Maandag
-
Woensdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIG12PDAB01
14-09-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 A B.C. Gems Diepenbeek G12 A 48- 36
BLIG12PDDA02
02-11-2019
10.15
Basket Zonhoven G12 A Hades Kiewit BBC G12 A 52- 43
BLIG12PDAC03
14-12-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 A BasKet Tongeren G12 A 39- 70
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIG12080501
23-02-2020
winnaar BLIG12VR 02 Hades Kiewit BBC G12 A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
ING1242LFA09
11-01-2020
10.00
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B Hades Kiewit BBC G12 A 31- 74
ING1242LAH10
18-01-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 A BC Maasmechelen G12 B 67- 16
ING1242LHA03
25-01-2020
14.00
BC Maasmechelen G12 B Hades Kiewit BBC G12 A 12- 90
ING1242LAD04
01-02-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G12 A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B
ING1242LBA05
08-02-2020
16.00
BBC Pelt G12 A Hades Kiewit BBC G12 A
ING1242LAE14
15-02-2020
16.00
Hades Kiewit BBC G12 A K. Vabco Mol BBC G12 B
ING1242LAF02
01-03-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 A Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
ING1242LCA01
07-03-2020
16.00
BasKet Tongeren G12 D Hades Kiewit BBC G12 A
ING1242LAC08
15-03-2020
11.00
Hades Kiewit BBC G12 A BasKet Tongeren G12 D
ING1242LGA13
29-03-2020
09.00
Orly Hasselt G12 B Hades Kiewit BBC G12 A
ING1242LEA07
05-04-2020
13.00
K. Vabco Mol BBC G12 B Hades Kiewit BBC G12 A
ING1242LAB12
18-04-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G12 A BBC Pelt G12 A
ING1242LDA11
26-04-2020
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B Hades Kiewit BBC G12 A
ING1242LAG06
03-05-2020
15.00
Hades Kiewit BBC G12 A Orly Hasselt G12 B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
ING1241ZBA03
21-09-2019
09.00
DBC Houthalen G12 A Hades Kiewit BBC G12 A 58- 44
ING1241ZAD04
29-09-2019
13.00
Hades Kiewit BBC G12 A Nieuwerkerken G12 A 39- 64
ING1241ZEA05
05-10-2019
10.00
Cosmo Genk BBC G12 A Hades Kiewit BBC G12 A 46- 35
ING1241ZCA01
12-10-2019
14.00
BC Maasmechelen G12 B Hades Kiewit BBC G12 A 42- 33
ING1241ZAB08
19-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 A DBC Houthalen G12 A 47- 37
ING1241ZFA07
10-11-2019
13.00
BasKet Tongeren G12 B Hades Kiewit BBC G12 A 50- 36
ING1241ZAC06
16-11-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 A BC Maasmechelen G12 B 32- 38
ING1241ZAE10
24-11-2019
15.00
Hades Kiewit BBC G12 A Cosmo Genk BBC G12 A 73- 25
ING1241ZDA09
30-11-2019
12.00
Nieuwerkerken G12 A Hades Kiewit BBC G12 A 62- 34
ING1241ZAF02
07-12-2019
16.00
Hades Kiewit BBC G12 A BasKet Tongeren G12 B 46- 73

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Zonhoven G12 A 3 9 152 128 3 0 0
BasKet Tongeren G12 A 3 5 157 129 1 0 2
B.C. Gems Diepenbeek G12 A 3 5 117 141 1 0 2
Hades Kiewit BBC G12 A 3 5 130 158 1 0 2
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 0 0 0 0 0 0 0
DBC Houthalen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt G12 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hubo Limburg United G12 A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC G12 A 3 9 231 59 3 0 0
K. Vabco Mol BBC G12 B 3 9 110 68 3 0 0
BBC Pelt G12 A 3 7 169 98 2 0 1
BasKet Tongeren G12 D 2 6 101 61 2 0 0
Orly Hasselt G12 B 2 4 57 112 1 0 1
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B 3 3 94 140 0 0 3
BC Maasmechelen G12 B 4 3 58 215 0 0 3
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B 2 2 69 136 0 0 2
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Nieuwerkerken G12 A 10 30 646 310 10 0 0
BasKet Tongeren G12 B 10 26 580 401 8 0 2
DBC Houthalen G12 A 10 20 448 512 5 0 5
BC Maasmechelen G12 B 10 17 374 391 4 0 5
Hades Kiewit BBC G12 A 10 14 419 495 2 0 8
Cosmo Genk BBC G12 A 10 12 326 684 1 0 9