Hades Kiewit BBC HSE C

Heren Senioren
2019-2020
Trainingen
Dinsdag
-
Vrijdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE31BBD01
08-09-2019
11.30
Orly Hasselt HSE A Hades Kiewit BBC HSE C 69- 65
LIHSE31BDN02
14-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Stevoort BBC HSE E 73- 68
LIHSE31BDE03
22-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE C Alfa 2000 Achel HSE A 63-100
LIHSE31BGD04
28-09-2019
18.30
Bree Basket HSE B Hades Kiewit BBC HSE C 44- 41
LIHSE31BID18
13-10-2019
16.00
Basket Lummen HSE C Hades Kiewit BBC HSE C 55- 82
LIHSE31BDK19
19-10-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C APK - Alken BBC HSE A 71- 76
LIHSE31BAD20
27-10-2019
18.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C Hades Kiewit BBC HSE C 75- 68
LIHSE31BDF21
02-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Hasselt BT HSE D 53- 54
LIHSE31BJD22
10-11-2019
11.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B Hades Kiewit BBC HSE C 50- 62
LIHSE31BHD10
23-11-2019
16.00
BBC Optima Tessenderlo HSE C Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BDM11
30-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Black Sheep Diepenbeek HSE A
LIHSE31BLD12
08-12-2019
11.00
Baclo Lommel HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BDC13
15-12-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE C KBBC Zolder vzw HSE D
LIHSE31BDB14
04-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Orly Hasselt HSE A
LIHSE31BND15
11-01-2020
18.00
Stevoort BBC HSE E Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BED16
19-01-2020
17.00
Alfa 2000 Achel HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BDG17
26-01-2020
15.00
Hades Kiewit BBC HSE C Bree Basket HSE B
LIHSE31BDI05
09-02-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE C Basket Lummen HSE C
LIHSE31BKD06
15-02-2020
20.30
APK - Alken BBC HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BDA07
22-02-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C
LIHSE31BDJ09
01-03-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE C Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B
LIHSE31BFD08
07-03-2020
19.00
Hasselt BT HSE D Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BDH23
14-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C BBC Optima Tessenderlo HSE C
LIHSE31BDL25
28-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Baclo Lommel HSE A
LIHSE31BMD24
05-04-2020
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BCD26
19-04-2020
15.00
KBBC Zolder vzw HSE D Hades Kiewit BBC HSE C
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE160801
05-10-2019
14.00
Hades Kiewit BBC HSE C BC Maasmechelen HSE A 61-100
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSEVR0801
31-08-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Stevoort BBC HSE D 81- 74

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Alfa 2000 Achel HSE A 9 27 709 546 9 0 0
Baclo Lommel HSE A 9 23 587 508 7 0 2
Stevoort BBC HSE E 9 21 626 581 6 0 3
KBBC Zolder vzw HSE D 9 21 615 525 6 0 3
Bree Basket HSE B 9 19 533 505 5 0 4
Hasselt BT HSE D 9 19 565 548 5 0 4
Orly Hasselt HSE A 8 18 471 509 5 0 3
Basket Lummen HSE C 9 17 553 575 4 0 5
APK - Alken BBC HSE A 8 16 524 509 4 0 4
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 10 16 668 718 3 0 7
Hades Kiewit BBC HSE C 9 15 578 591 3 0 6
Black Sheep Diepenbeek HSE A 8 14 522 475 3 0 5
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 9 13 423 583 2 0 7
BBC Optima Tessenderlo HSE C 9 9 422 623 0 0 9
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Baclo Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0