Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSEVR0501
26-08-2017
17.00
Hades BBC Hasselt HSE B Basket Lummen HSE C 71- 69
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0009360401
12-08-2017
13.00
Hasselt BT J21 A Hades BBC Hasselt HSE B 87- 54
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE21ABD01
02-09-2017
20.30
Cosmo Genk BBC HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 89- 48
LIHSE21ADN02
09-09-2017
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Black Sheep Diepenbeek HSE A 74- 61
LIHSE21ADE03
16-09-2017
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Basket Lummen HSE A 60- 88
LIHSE21AGD04
24-09-2017
11.30
Orly Hasselt HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 40- 61
LIHSE21ADI05
30-09-2017
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B BBC ING Heusden HSE A 72- 79
LIHSE21AKD06
08-10-2017
17.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B Hades BBC Hasselt HSE B 74- 69
LIHSE21ADA07
14-10-2017
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B BBC Pelt HSE A 81- 84
LIHSE21AFD08
21-10-2017
20.30
B.C. Gems Diepenbeek HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 55- 75
LIHSE21ADJ09
28-10-2017
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B BBC Optima Tessenderlo HSE B 70- 74
LIHSE21AHD10
11-11-2017
19.00
Stevoort BBC HSE C Hades BBC Hasselt HSE B 61- 82
LIHSE21ADM11
18-11-2017
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Bacma Maaseik HSE A 79-106
LIHSE21ALD12
02-12-2017
21.00
Hasselt BT HSE C Hades BBC Hasselt HSE B 84- 76
LIHSE21ADC13
09-12-2017
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Bree Basket HSE B 78- 68
LIHSE21ADB14
16-12-2017
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Cosmo Genk BBC HSE A 62- 87
LIHSE21AND15
07-01-2018
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 75- 58
LIHSE21AED16
13-01-2018
20.30
Basket Lummen HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 81- 50
LIHSE21ADG17
20-01-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Orly Hasselt HSE A 64- 55
LIHSE21AID18
27-01-2018
20.30
BBC ING Heusden HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 75- 47
LIHSE21ADK19
03-02-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 114- 63
LIHSE21AAD20
17-02-2018
20.30
BBC Pelt HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 96- 68
LIHSE21ADF21
24-02-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B B.C. Gems Diepenbeek HSE A 101- 92
LIHSE21AJD22
10-03-2018
18.00
BBC Optima Tessenderlo HSE B Hades BBC Hasselt HSE B 70- 41
LIHSE21ADH23
17-03-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Stevoort BBC HSE C 82- 78
LIHSE21AMD24
03-04-2018
20.30
Bacma Maaseik HSE A Hades BBC Hasselt HSE B 88- 89
LIHSE21ADL25
07-04-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE B Hasselt BT HSE C 97-104
LIHSE21ACD26
14-04-2018
18.30
Bree Basket HSE B Hades BBC Hasselt HSE B 58- 73
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE160501
04-11-2017
20.30
Hades BBC Hasselt HSE B KBBC Miners Beringen HSE B 59- 98

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BBC ING Heusden HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Alken BBC HSE Z 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE D 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bacma Maaseik HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT M16 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT G14 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT J16 A 0 0 0 0 0 0 0
BC Guco Lier Vzw J16 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT J21 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT M14 A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen G14 B 0 0 0 0 0 0 0
Mercurius BBC Berchem M14 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel M16 A 0 0 0 0 0 0 0
DBC Houthalen M14 A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Phantoms Basket Boom M14 A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Antwerp Giants M14 A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT J16 B 0 0 0 0 0 0 0
GSG Aarschot J16 B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BBC Pelt HSE A 26 76 2223 1565 25 0 1
Basket Lummen HSE A 26 74 2147 1474 24 0 2
Cosmo Genk BBC HSE A 26 56 2028 1869 15 0 11
Hasselt BT HSE C 26 56 2036 1907 15 0 11
BBC Optima Tessenderlo HSE B 26 54 1837 1784 14 0 12
Black Sheep Diepenbeek HSE A 26 52 1824 1889 13 0 13
BBC ING Heusden HSE A 26 52 1707 1752 13 0 13
Bacma Maaseik HSE A 26 51 1871 2000 13 0 12
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 26 50 1758 1710 12 0 14
Hades BBC Hasselt HSE B 26 48 1871 1985 11 0 15
Stevoort BBC HSE C 26 46 1774 1857 10 0 16
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 26 43 1681 2058 9 0 16
Orly Hasselt HSE A 26 40 1512 1804 7 0 19
Bree Basket HSE B 26 28 1439 2054 1 0 25
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
KBBC Zolder vzw HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bacma Maaseik HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades BBC Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
CUVA Houthalen-Helchteren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0