Hades Kiewit BBC DSE A

Dames Senioren
2020-2021
Trainingen
Maandag
-
Donderdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIDSE11AEG05
04-10-2020
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A B.C. Gems Diepenbeek DSE A 63- 81
LIDSE11AME06
11-10-2020
17.00
Basket Zonhoven DSE A Hades Kiewit BBC DSE A 65- 44
LIDSE11AEI07
18-10-2020
Hades Kiewit BBC DSE A BBC Croonen Lommel DSE B
LIDSE11ACE08
25-10-2020
Basket Lummen DSE C Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AKE04
07-11-2020
KBBC Miners Beringen DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AFE10
21-11-2020
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AEH11
29-11-2020
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A BC Maasmechelen DSE A
LIDSE11AJE12
05-12-2020
19.00
Hasselt BT DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AEL13
13-12-2020
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A BasKet Tongeren DSE A
LIDSE11AEN14
10-01-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A Stevoort BBC DSE A
LIDSE11ABE15
17-01-2021
12.30
DBC Houthalen DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AED16
23-01-2021
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A Femina Habac Sint-Truiden DSE A
LIDSE11AGE18
06-02-2021
18.00
B.C. Gems Diepenbeek DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AEM19
14-02-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Zonhoven DSE A
LIDSE11AIE20
21-02-2021
11.00
BBC Croonen Lommel DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AEC21
28-02-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Lummen DSE C
LIDSE11AEK17
14-03-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A KBBC Miners Beringen DSE A
LIDSE11AEF23
28-03-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
LIDSE11AHE24
10-04-2021
18.00
BC Maasmechelen DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AEJ25
18-04-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE A Hasselt BT DSE B
LIDSE11ALE26
25-04-2021
11.00
BasKet Tongeren DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11ANE01
02-05-2021
13.30
Stevoort BBC DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AEB02
08-05-2021
18.30
Hades Kiewit BBC DSE A DBC Houthalen DSE B
LIDSE11ADE03
22-05-2021
20.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIDSE080601
31-10-2020
B.C. Gems Diepenbeek DSE A Hades Kiewit BBC DSE A

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hasselt BT DSE B 3 9 228 130 3 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 3 7 204 170 2 0 1
Basket Zonhoven DSE A 2 6 142 93 2 0 0
BBC Croonen Lommel DSE B 2 4 114 131 1 0 1
BC Maasmechelen DSE A 2 4 102 143 1 0 1
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 2 4 99 96 1 0 1
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 2 4 141 130 1 0 1
Basket Lummen DSE C 2 4 99 108 1 0 1
DBC Houthalen DSE B 1 3 62 39 1 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 2 2 107 146 0 0 2
KBBC Miners Beringen DSE A 2 2 99 150 0 0 2
Stevoort BBC DSE A 2 2 84 141 0 0 2
BasKet Tongeren DSE A 1 1 44 48 0 0 1
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Bree Basket DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE D 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT DSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
DBC Houthalen DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw DSE A 0 0 0 0 0 0 0