Hades Kiewit BBC HSE C

Heren Senioren
2019-2020
Trainingen
Dinsdag
-
Vrijdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE160801
05-10-2019
14.00
Hades Kiewit BBC HSE C BC Maasmechelen HSE A 61-100
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSEVR0801
31-08-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Stevoort BBC HSE D 81- 74
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE31BBD01
08-09-2019
11.30
Orly Hasselt HSE A Hades Kiewit BBC HSE C 69- 65
LIHSE31BDN02
14-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Stevoort BBC HSE E 73- 68
LIHSE31BDE03
22-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE C Alfa 2000 Achel HSE A 63-100
LIHSE31BGD04
28-09-2019
18.30
Bree Basket HSE B Hades Kiewit BBC HSE C 44- 41
LIHSE31BID18
13-10-2019
16.00
Basket Lummen HSE C Hades Kiewit BBC HSE C 55- 82
LIHSE31BDK19
19-10-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C APK - Alken BBC HSE A 71- 76
LIHSE31BAD20
27-10-2019
18.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C Hades Kiewit BBC HSE C 75- 68
LIHSE31BDF21
02-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Hasselt BT HSE D 53- 54
LIHSE31BJD22
10-11-2019
11.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B Hades Kiewit BBC HSE C 50- 62
LIHSE31BHD10
23-11-2019
16.00
BBC Optima Tessenderlo HSE C Hades Kiewit BBC HSE C 34- 77
LIHSE31BDM11
30-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Black Sheep Diepenbeek HSE A 69- 72
LIHSE31BLD12
08-12-2019
11.00
Baclo Lommel HSE A Hades Kiewit BBC HSE C 71- 68
LIHSE31BDC13
15-12-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE C KBBC Zolder vzw HSE D 71- 79
LIHSE31BDB14
04-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE C Orly Hasselt HSE A 88- 62
LIHSE31BND15
11-01-2020
18.00
Stevoort BBC HSE E Hades Kiewit BBC HSE C 76- 82
LIHSE31BED16
19-01-2020
17.00
Alfa 2000 Achel HSE A Hades Kiewit BBC HSE C 20- 0 BFOR
LIHSE31BDG17
26-01-2020
15.00
Hades Kiewit BBC HSE C Bree Basket HSE B 78- 56
LIHSE31BKD06
15-02-2020
20.30
APK - Alken BBC HSE A Hades Kiewit BBC HSE C 91- 66
LIHSE31BDA07
22-02-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 57- 85
LIHSE31BDJ09
01-03-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE C Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B
LIHSE31BFD08
07-03-2020
19.00
Hasselt BT HSE D Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BDH23
14-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C BBC Optima Tessenderlo HSE C
LIHSE31BDI05
22-03-2020
Hades Kiewit BBC HSE C Basket Lummen HSE C
LIHSE31BDL25
28-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE C Baclo Lommel HSE A
LIHSE31BMD24
05-04-2020
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE A Hades Kiewit BBC HSE C
LIHSE31BCD26
19-04-2020
15.00
KBBC Zolder vzw HSE D Hades Kiewit BBC HSE C

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel HSE C 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Baclo Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Alfa 2000 Achel HSE A 19 55 1442 1019 18 0 1
Stevoort BBC HSE E 20 46 1452 1340 13 0 7
Orly Hasselt HSE A 20 42 1178 1196 11 0 9
Black Sheep Diepenbeek HSE A 20 42 1405 1277 11 0 9
Hasselt BT HSE D 20 42 1302 1240 11 0 9
APK - Alken BBC HSE A 19 41 1220 1115 11 0 8
Bree Basket HSE B 19 41 1170 1116 11 0 8
Baclo Lommel HSE A 19 41 1206 1207 11 0 8
KBBC Zolder vzw HSE D 19 40 1169 1091 12 0 4
Basket Lummen HSE C 19 33 1108 1176 7 0 12
Hades Kiewit BBC HSE C 19 32 1234 1237 7 0 11
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 18 30 1177 1239 6 0 12
BBC Optima Tessenderlo HSE C 20 26 965 1327 3 0 17
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 19 25 914 1362 3 0 16