Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE080301
31-10-2020
Hades Kiewit BBC HSE B KBBC Zolder vzw HSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSE160601
27-09-2020
13.00
Bree Basket HSE C Hades Kiewit BBC HSE B 57- 75
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0016370101
05-09-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B B.C. Gems Diepenbeek HSE A 69- 73
OR0016370301
12-09-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 95- 69
OR0016371001
19-09-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE B Titans Basketball Bonheiden HSE A 64- 66
OR0016370601
26-09-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B 2B|SAFE Tienen HSE B 73- 68
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE11AHF05
03-10-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 77- 87
LIHSE11AHJ06
10-10-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Bree Basket HSE A 74- 77
LIHSE11ANH07
17-10-2020
Stevoort BBC HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHB08
24-10-2020
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Optima Tessenderlo HSE A
LIHSE11ACH04
08-11-2020
BBC Croonen Lommel HSE C Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11ALH09
14-11-2020
20.00
BasKet Tongeren HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHD10
21-11-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Basket Lummen HSE A
LIHSE11AEH11
28-11-2020
20.00
Nieuwerkerken HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHG12
05-12-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BC Maasmechelen HSE A
LIHSE11AKH14
10-01-2021
16.30
Bilzerse BC HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHI15
16-01-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B KBBC Zolder vzw HSE A
LIHSE11AAH16
23-01-2021
19.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AFH18
06-02-2021
20.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AJH19
14-02-2021
15.00
Bree Basket HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHN20
21-02-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE B Stevoort BBC HSE B
LIHSE11ABH21
27-02-2021
21.00
BBC Optima Tessenderlo HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHL22
06-03-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BasKet Tongeren HSE B
LIHSE11AHC17
14-03-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Croonen Lommel HSE C
LIHSE11ADH23
27-03-2021
17.30
Basket Lummen HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHE24
10-04-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Nieuwerkerken HSE A
LIHSE11AGH25
17-04-2021
20.15
BC Maasmechelen HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHK01
01-05-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Bilzerse BC HSE A
LIHSE11AIH02
08-05-2021
21.00
KBBC Zolder vzw HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE11AHA03
23-05-2021
13.00
Hades Kiewit BBC HSE B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE B 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE D 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
RJS Grivegnée A 0 0 0 0 0 0 0
2B|SAFE Tienen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G12 B 0 0 0 0 0 0 0
RJS Grivegnée A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Titans Basketball Bonheiden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Haacht HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC G10 B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
KBBC Zolder vzw HSE A 2 6 172 156 2 0 0
Bree Basket HSE A 2 6 151 145 2 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE A 2 4 160 151 1 0 1
Bilzerse BC HSE A 2 4 149 164 1 0 1
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 2 4 150 149 1 0 1
Nieuwerkerken HSE A 1 3 87 48 1 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 1 3 74 63 1 0 0
BasKet Tongeren HSE B 1 3 72 63 1 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 2 2 151 164 0 0 2
Basket Lummen HSE A 2 2 145 159 0 0 2
BC Maasmechelen HSE A 2 2 126 172 0 0 2
BBC Croonen Lommel HSE C 1 1 71 74 0 0 1
Stevoort BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0