Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIHSEVR1601
31-08-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE B BasKet Tongeren HSE C
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0014380701
10-08-2019
21.00
Basket Lummen HSE A Hades Kiewit BBC HSE B 67- 73
OR0014381301
25-08-2019
16.00
Basket Lummen HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0050250401
21-08-2019
20.30
Bree Basket HSE C Hades Kiewit BBC HSE B 51- 67
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIHSE21ADE03
21-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE B Hasselt BT HSE C
LIHSE21AGD04
28-09-2019
18.00
BC Maasmechelen HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21AID16
12-10-2019
18.15
Cosmo Genk BBC HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21ADC17
19-10-2019
18.00
Hades Kiewit BBC HSE B KBBC Zolder vzw HSE B
LIHSE21AKD18
26-10-2019
16.00
Stevoort BBC HSE C Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21ADA19
02-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
LIHSE21AJD20
11-11-2019
16.30
BBC ING Heusden HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21AHD10
23-11-2019
20.30
Peer BBC vzw HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21ADF11
30-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BBC Optima Tessenderlo HSE B
LIHSE21ABD01
07-12-2019
20.30
B.C. Gems Diepenbeek HSE A Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21ADL02
14-12-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE B Basket Lummen HSE B
LIHSE21ALD13
11-01-2020
18.30
Basket Lummen HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21AED14
17-01-2020
20.45
Hasselt BT HSE C Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21ADG15
25-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BC Maasmechelen HSE B
LIHSE21ADI05
08-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Cosmo Genk BBC HSE B
LIHSE21ACD06
15-02-2020
19.00
KBBC Zolder vzw HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21ADK07
22-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE B Stevoort BBC HSE C
LIHSE21ADJ09
29-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B BBC ING Heusden HSE A
LIHSE21AAD08
07-03-2020
17.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B Hades Kiewit BBC HSE B
LIHSE21ADH21
14-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B Peer BBC vzw HSE A
LIHSE21ADB12
28-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B B.C. Gems Diepenbeek HSE A
LIHSE21AFD22
04-04-2020
18.15
BBC Optima Tessenderlo HSE B Hades Kiewit BBC HSE B

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Black Sheep Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Pelt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Orly Hasselt HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE E 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
APK - Alken BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Baclo Lommel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Bilzerse BC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven HSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Lummen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Willebroek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Clem Scherpenheuvel DSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Haacht DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Namur TDW 0 0 0 0 0 0 0
Lektedec (Nederland) 0 0 0 0 0 0 0
Black Devils Vorst HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE D 0 0 0 0 0 0 0
Sobabee Zwijndrecht G12 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G10 A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G10 B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen G12 C 0 0 0 0 0 0 0
Nieuwerkerken G12 B 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Bree Basket HSE A 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Tatamus Nederland 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket J18 A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC J18 A 0 0 0 0 0 0 0
Bree Basket HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
TSBV Pendragon Tilburg 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Zolder vzw HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT HSE C 0 0 0 0 0 0 0
BBC Optima Tessenderlo HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Cosmo Genk BBC HSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC ING Heusden HSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC HSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen HSE B 0 0 0 0 0 0 0