flyer

 

Onze Hades Kiewit BBC quiz komt stilaan dichterbij. Op vrijdag 6 maart, om 20u, in de Binder, stellen we de eerste vraag.

De inschrijvingen lopen goed, maar toch zijn er nog een paar tafeltjes beschikbaar, zoals je op het zaalplannetje hieronder ziet. Wil je een gezellige, spannende, leerrijke avond beleven, stuur dan gewoon de naam van je . . .

Wanneer?     Zondag 9 februari – 12u, 13u, 17u of 18u

Waar?           De Binder, Vijverstraat 1, 3500 Hasselt (achter de kerk van Kiewit)

Wat?   
      Voor de volwassenen voorzien we :

  • Pastabuffet
    • Spaghetti bolognaise of tomatensaus
    • Tortellini met ricotta en spinazie en roomsaus
    • Lasagne met zalm en zuiderse groenten
    • Penne met . . .

Beste leden,

Hades heeft een heel gamma aan ‘eigen’ artikelen uitgewerkt, van T-shirts en polo’s over sweaters tot rugzakken en tassen.
Personalisatie is mogelijk.
Vind hier het volledige aanbod samen met het bestelformulier.

Graag bestellen voor 15/10, levering tegen eind oktober.
Voor meer info, mail naar merchandising@hadesbbc.be

Sport . . .

Noteer alvast de volgende datums in uw agenda :

Activiteit Datum
MOSSELSLAG 10 NOVEMBER 2019
SPECULAAS- en WAFELVERKOOP inpak: 8 NOVEMBER 2019
SINTERKLAASFEEST 29 NOVEMBER 2019
BBal4GIRLS (3x3) 21 DECEMBER 2019
PEANUTSTORNOOI 22 DECEMBER 2019
NIEUWJAARSRECEPTIE 4 JANUARI 2020
EETDAG 9 FEBRUARI . . .

Games per weekend

Datum - TijdTeamThuisTeamUitUitslag
09-08-2019
18.45
Hades Kiewit BBC HSE AStevoort BBC HSE A 60- 77
10-08-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 BCosmo Genk BBC J18 A 59- 76
10-08-2019
21.00
Basket Lummen HSE AHades Kiewit BBC HSE B 67- 73
11-08-2019
13.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 AHades Kiewit BBC J18 A 35-117
11-08-2019
17.00
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Miners Beringen HSE A 60- 59
14-08-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ALDP Donza HSE B 82- 75
19-08-2019
20.00
Bree Basket J18 AHades Kiewit BBC J18 A 50-100
20-08-2019
20.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE BHades Kiewit BBC J18 A 59- 67
21-08-2019
20.30
Bree Basket HSE CHades Kiewit BBC HSE B 51- 67
24-08-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CStella Artois Leuven Bears J18 B 69- 55
24-08-2019
21.00
Oxaco BBC Boechout HSE BHades Kiewit BBC HSE A 89- 96
25-08-2019
16.00
Basket Lummen HSE BHades Kiewit BBC HSE B 62- 74
25-08-2019
18.00
Hades Kiewit BBC HSE AStevoort BBC HSE B 82- 62
28-08-2019
00.00
Bree Basket HSE BHades Kiewit BBC J18 A 51- 67
31-08-2019
12.00
DBC Houthalen M14 AHades Kiewit BBC M14 A 73- 27
31-08-2019
12.30
Crelan Okapi Aalstar J18 AHades Kiewit BBC J18 A 71- 53
31-08-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 CStevoort BBC J18 A 20- 0 BFOR
31-08-2019
17.00
Basket Lummen G12 BHades Kiewit BBC G12 B 52- 41
31-08-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CStevoort BBC HSE D 81- 74
31-08-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasKet Tongeren HSE C 93- 35
01-09-2019
12.00
KBBC Wikings Kortrijk HSE AHades Kiewit BBC HSE A 64- 75
07-09-2019
16.00
Stevoort BBC J16 BHades Kiewit BBC J16 A 64- 37
07-09-2019
16.00
Hades Kiewit BBC M14 AFemina Habac Sint-Truiden M14 B 94- 19
07-09-2019
18.15
GSG Aarschot HSE BHades Kiewit BBC HSE A 63- 75
07-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBasket Zonhoven HSE B 88- 50
07-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBasKet Tongeren HSE C 49- 76
08-09-2019
11.30
Orly Hasselt HSE AHades Kiewit BBC HSE C 69- 65
08-09-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 ABC Guco Lier Vzw J18 A 82- 78
14-09-2019
13.00
Hubo Limburg United J18 BHades Kiewit BBC J18 B 29-120
14-09-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 AB.C. Gems Diepenbeek G12 A 48- 36
14-09-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 CToyota Wouters Diest J18 A 78- 14
14-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CStevoort BBC HSE E 73- 68
14-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AGembo Borgerhout HSE B 70- 84
15-09-2019
12.30
DBC Houthalen DSE CHades Kiewit BBC DSE A 52- 48
15-09-2019
13.00
Helchteren 2020 HSE BHades Kiewit BBC HSE E 76- 46
15-09-2019
15.00
Helchteren 2020 HSE AHades Kiewit BBC HSE D 78- 58
15-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC J16 ABasKet Tongeren J16 C 70- 66
15-09-2019
17.15
Kortrijk Spurs HSE BHades Kiewit BBC HSE A 74- 48
21-09-2019
09.00
DBC Houthalen G12 AHades Kiewit BBC G12 A 58- 44
21-09-2019
09.00
Stella Artois Leuven Bears G12 DHades Kiewit BBC G12 B 23- 66
21-09-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G08 ABasket Zonhoven G08 B 1- 1
21-09-2019
12.15
Basket Zonhoven J18 AHades Kiewit BBC J18 B 46-107
21-09-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J16 ACosmo Genk BBC J16 A 89- 45
21-09-2019
16.00
Clem Scherpenheuvel G10 AHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
21-09-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 CHasselt BT J18 A 85- 44
21-09-2019
16.15
Hades Kiewit BBC J16 BBBC As J16 A 22- 94
21-09-2019
18.00
KBBC Zolder vzw HSE FHades Kiewit BBC HSE E 43- 72
21-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE AClem Scherpenheuvel HSE A 62- 63
21-09-2019
18.30
Basket Zonhoven DSE AHades Kiewit BBC DSE A 56- 55
21-09-2019
20.30
Basket Zonhoven HSE AHades Kiewit BBC HSE D 79- 52
21-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BHasselt BT HSE C 80- 83
22-09-2019
13.00
Orly Hasselt G10 BHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
22-09-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 ACrelan Okapi Aalstar J18 A 77- 86
22-09-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE CAlfa 2000 Achel HSE A 63-100
25-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC DSE AB.C. Gems Diepenbeek DSE B 40- 62
28-09-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BDynamo Bertem G12 A 47- 34
28-09-2019
12.00
L.S.V. Basket Landen J18 AHades Kiewit BBC J18 C 48- 54
28-09-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 BCosmo Genk BBC J18 A 60- 91
28-09-2019
16.00
Hades Kiewit BBC M14 AAntwerp Giants M14 A 53- 44
28-09-2019
16.45
BC Asse-Ternat J18 AHades Kiewit BBC J18 A 61- 79
28-09-2019
18.00
BC Maasmechelen HSE BHades Kiewit BBC HSE B 84- 81
28-09-2019
18.30
Bree Basket HSE BHades Kiewit BBC HSE C 44- 41
28-09-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC Kajoba Zolder HSE A 45- 71
28-09-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBree Basket HSE C 43- 49
28-09-2019
20.45
Red Vic Wilrijk HSE AHades Kiewit BBC HSE A 73- 64
29-09-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G08 ABasKet Tongeren G08 A 1- 1
29-09-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 ABC Maasmechelen G10 B 1- 1
29-09-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 BBree Basket G10 C 1- 1
29-09-2019
12.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 BHades Kiewit BBC J16 B 78- 43
29-09-2019
13.00
Hades Kiewit BBC G12 ANieuwerkerken G12 A 39- 64
05-10-2019
10.00
Cosmo Genk BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 A 46- 35
05-10-2019
12.00
Phantoms Basket Boom M14 BHades Kiewit BBC M14 A 48- 60
05-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC J18 CKoninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A 44- 77
05-10-2019
14.00
Stevoort BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 B 91- 79
05-10-2019
14.00
L.S.V. Basket Landen G08 AHades Kiewit BBC G08 A 1- 1
05-10-2019
14.00
Hades Kiewit BBC HSE CBC Maasmechelen HSE A 61-100
05-10-2019
14.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 AHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
05-10-2019
14.45
Hades Kiewit BBC J16 BBC Lions Genk J16 A 73- 18
05-10-2019
15.00
Hageland United G12 BHades Kiewit BBC G12 B 28- 80
05-10-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J16 ABree Basket J16 A 35- 55
05-10-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Miners Beringen HSE A 53- 59
05-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC DSE AFemina Habac Sint-Truiden DSE A 66- 22
06-10-2019
09.30
Orly Hasselt G10 AHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
06-10-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 AOxaco BBC Boechout J18 A 93- 62
06-10-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Croonen Lommel HSE C 75- 68
12-10-2019
12.00
Oxaco BBC Boechout J18 AHades Kiewit BBC J18 A106- 84
12-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BClem Scherpenheuvel G12 B 76- 23
12-10-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J16 ABBC Croonen Lommel J16 B 54- 80
12-10-2019
14.00
BC Maasmechelen G12 BHades Kiewit BBC G12 A 42- 33
12-10-2019
14.00
Clem Scherpenheuvel J18 AHades Kiewit BBC J18 C 72- 62
12-10-2019
15.30
B.C. Gems Diepenbeek J16 BHades Kiewit BBC J16 B 47- 53
12-10-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BKBBC Miners Beringen J18 B 87- 54
12-10-2019
18.15
Cosmo Genk BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE B 55- 78
12-10-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC Croonen Lommel HSE D 41- 84
12-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBBC ING Heusden HSE B 67- 48
12-10-2019
20.30
2B|SAFE Tienen HSE AHades Kiewit BBC HSE A 66- 61
13-10-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G08 AStevoort BBC G08 A 1- 1
13-10-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 BBasket Zonhoven G10 A 1- 1
13-10-2019
13.00
Hades Kiewit BBC M14 ADBC Duopaint Osiris Aalst M14 A 53- 58
13-10-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 76- 39
13-10-2019
16.00
Basket Lummen HSE CHades Kiewit BBC HSE C 55- 82
19-10-2019
11.00
Hasselt BT J18 AHades Kiewit BBC J18 C 49- 82
19-10-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 ADBC Houthalen G12 A 47- 37
19-10-2019
14.00
Hades Kiewit BBC M14 AFemina Habac Sint-Truiden M14 A 44- 54
19-10-2019
14.00
Cosmo Genk BBC J16 AHades Kiewit BBC J16 A 58- 92
19-10-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CAPK - Alken BBC HSE A 71- 76
19-10-2019
17.00
Basket Lummen HSE DHades Kiewit BBC HSE E 70- 56
19-10-2019
18.00
Hades Kiewit BBC HSE BKBBC Zolder vzw HSE B 66- 84
19-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE APhantoms Basket Boom HSE A 64- 81
20-10-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G10 BOrly Hasselt G10 B 1- 1
20-10-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G10 AClem Scherpenheuvel G10 A 1- 1
20-10-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G12 BStella Artois Leuven Bears G12 D 53- 15
20-10-2019
13.00
BBC As J16 AHades Kiewit BBC J16 B 96- 56
20-10-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 AKon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A 80- 63
20-10-2019
14.15
Basket Zonhoven G08 BHades Kiewit BBC G08 A 1- 1
20-10-2019
15.00
Hades Kiewit BBC J18 BBasket Zonhoven J18 A118- 50
22-10-2019
21.00
Stevoort BBC HSE DHades Kiewit BBC HSE D 75- 79
26-10-2019
10.00
BC Maasmechelen J16 AHades Kiewit BBC J16 A 64- 66
26-10-2019
10.30
KBBC Miners Beringen J18 AHades Kiewit BBC J18 A 53- 93
26-10-2019
16.00
Stevoort BBC HSE CHades Kiewit BBC HSE B 67- 63
26-10-2019
18.00
Horticult Kontich Wolves HSE BHades Kiewit BBC HSE A 70- 78
26-10-2019
18.30
Hades Kiewit BBC DSE AStevoort BBC DSE A 50- 57
26-10-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE EBilzerse BC HSE D 38- 40
27-10-2019
10.30
Toyota Wouters Diest J18 AHades Kiewit BBC J18 C 34-111
27-10-2019
11.00
Hades Kiewit BBC J16 BKBBC Zolder vzw J16 A 77- 43
27-10-2019
18.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE CHades Kiewit BBC HSE C 75- 68
02-11-2019
10.15
Basket Zonhoven G12 AHades Kiewit BBC G12 A 52- 43
02-11-2019
12.00
Hades Kiewit BBC J16 ABasKet Tongeren J16 B 60- 57
02-11-2019
12.30
Femina Habac Sint-Truiden M14 AHades Kiewit BBC M14 A 52- 46
02-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CHasselt BT HSE D 53- 54
02-11-2019
18.00
KBBC Miners Beringen HSE CHades Kiewit BBC HSE D 80- 79
02-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE AHasselt BT HSE B 88- 79
02-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B 74- 60
03-11-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 ABC Asse-Ternat J18 A 91- 53
03-11-2019
15.00
Hasselt BT DSE BHades Kiewit BBC DSE A 47- 28
03-11-2019
17.00
KBBC Zolder vzw HSE GHades Kiewit BBC HSE E 62- 65
09-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 BBBC Haacht G12 A 48- 21
09-11-2019
14.00
KBBC Zolder vzw J16 AHades Kiewit BBC J16 B 59- 80
09-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BHubo Limburg United J18 B142- 39
09-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC As HSE B 59- 45
09-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBBC As HSE A 56- 68
09-11-2019
20.30
BBC Lyra Nila Nijlen HSE AHades Kiewit BBC HSE A 85- 86
10-11-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G08 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 A 1- 1
10-11-2019
11.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE BHades Kiewit BBC HSE C 50- 62
10-11-2019
13.00
Hades Kiewit BBC G10 BBBC As G10 A 1- 1
10-11-2019
13.00
Hades Kiewit BBC G10 AHubo Limburg United G10 B 1- 1
10-11-2019
13.00
BasKet Tongeren G12 BHades Kiewit BBC G12 A 50- 36
10-11-2019
15.00
Hades Kiewit BBC DSE ABC Maasmechelen DSE A 69- 51
10-11-2019
15.00
BasKet Tongeren J16 CHades Kiewit BBC J16 A 76- 75
11-11-2019
16.30
BBC ING Heusden HSE AHades Kiewit BBC HSE B 67- 85
16-11-2019
10.00
Clem Scherpenheuvel G12 BHades Kiewit BBC G12 B 32- 42
16-11-2019
10.15
Basket Zonhoven G10 AHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
16-11-2019
12.00
Hades Kiewit BBC G12 ABC Maasmechelen G12 B 32- 38
16-11-2019
12.00
KBBC Miners Beringen J18 BHades Kiewit BBC J18 B 51- 82
16-11-2019
13.00
Stevoort BBC G08 AHades Kiewit BBC G08 A 1- 1
16-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CClem Scherpenheuvel J18 A 66- 54
16-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J16 BB.C. Gems Diepenbeek J16 B 51- 38
16-11-2019
17.30
BBC Croonen Lommel DSE BHades Kiewit BBC DSE A 59- 55
16-11-2019
20.00
BC Guco Lier Vzw HSE BHades Kiewit BBC HSE A 72- 65
17-11-2019
13.00
DBC Duopaint Osiris Aalst M14 AHades Kiewit BBC M14 A 59- 29
17-11-2019
13.00
BBC Croonen Lommel J16 BHades Kiewit BBC J16 A 50- 64
17-11-2019
13.00
BC Guco Lier Vzw J18 AHades Kiewit BBC J18 A 80- 66
23-11-2019
09.30
Bree Basket J16 AHades Kiewit BBC J16 A 63- 30
23-11-2019
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 AHades Kiewit BBC J18 C 85- 49
23-11-2019
13.00
Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 AHades Kiewit BBC J18 A 57- 81
23-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 BHageland United G12 B 83- 18
23-11-2019
16.00
BBC Optima Tessenderlo HSE CHades Kiewit BBC HSE C 34- 77
23-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BStevoort BBC J18 A 62- 82
23-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBBC As HSE C 43- 49
23-11-2019
20.30
Peer BBC vzw HSE AHades Kiewit BBC HSE B 95- 91
23-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DCosmo Genk BBC HSE C 54- 49
24-11-2019
09.00
Hades Kiewit BBC G08 AL.S.V. Basket Landen G08 A 1- 1
24-11-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 BB.C. Gems Diepenbeek G10 A 1- 1
24-11-2019
11.00
Hades Kiewit BBC G10 AOrly Hasselt G10 A 1- 1
24-11-2019
11.00
BC Lions Genk J16 AHades Kiewit BBC J16 B 15- 86
24-11-2019
13.00
Hades Kiewit BBC M14 APhantoms Basket Boom M14 B 62- 43
24-11-2019
15.00
Hades Kiewit BBC G12 ACosmo Genk BBC G12 A 73- 25
24-11-2019
17.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Lummen DSE C 52- 62
30-11-2019
10.00
BC Maasmechelen G10 BHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
30-11-2019
11.30
Bree Basket G10 CHades Kiewit BBC G10 B 4- 12
30-11-2019
12.00
Nieuwerkerken G12 AHades Kiewit BBC G12 A 62- 34
30-11-2019
13.30
Cosmo Genk BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 B 71- 68
30-11-2019
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CL.S.V. Basket Landen J18 A 55- 70
30-11-2019
14.15
Hades Kiewit BBC J16 BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 B 53- 68
30-11-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBlack Sheep Diepenbeek HSE A 69- 72
30-11-2019
16.30
Dynamo Bertem G12 AHades Kiewit BBC G12 B 31- 39
30-11-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Optima Tessenderlo HSE B 69- 72
30-11-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ASoba Antwerpen HSE A 60- 50
01-12-2019
09.00
Orly Hasselt HSE BHades Kiewit BBC HSE E 59- 50
01-12-2019
09.00
BasKet Tongeren G08 AHades Kiewit BBC G08 A 1- 1
01-12-2019
10.00
Antwerp Giants M14 AHades Kiewit BBC M14 A 78- 47
01-12-2019
11.00
BasKet Tongeren DSE AHades Kiewit BBC DSE A 66- 62
01-12-2019
13.00
Hades Kiewit BBC J18 AKBBC Miners Beringen J18 A 94- 60
01-12-2019
15.00
BBC Pelt HSE BHades Kiewit BBC HSE D 53- 81
01-12-2019
15.00
Hades Kiewit BBC J16 ABC Maasmechelen J16 A 66- 41
07-12-2019
09.00
Hubo Limburg United G10 BHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
07-12-2019
12.15
BBC As G10 AHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
07-12-2019
15.00
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 AHades Kiewit BBC G08 A 1- 1
07-12-2019
16.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasKet Tongeren G12 B 46- 73
07-12-2019
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBilzerse BC HSE C 81- 75
07-12-2019
20.30
B.C. Gems Diepenbeek HSE AHades Kiewit BBC HSE B 57- 79
07-12-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBilzerse BC HSE B 64- 72
08-12-2019
09.30
BBC Haacht G12 AHades Kiewit BBC G12 B 21- 53
08-12-2019
11.00
Baclo Lommel HSE AHades Kiewit BBC HSE C 71- 68
08-12-2019
15.00
BBC Croonen Lommel HSE BHades Kiewit BBC HSE A 74- 70
08-12-2019
17.00
Hades Kiewit BBC DSE ABBC Croonen Lommel DSE A 51- 50
14-12-2019
14.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasKet Tongeren G12 A 39- 70
14-12-2019
16.00
Hades Kiewit BBC HSE BBasket Lummen HSE B 95- 70
14-12-2019
19.00
KBBC Zolder vzw HSE EHades Kiewit BBC HSE E 41- 56
14-12-2019
20.00
KBBC Miners Beringen DSE AHades Kiewit BBC DSE A 49- 69
14-12-2019
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AK. Vabco Mol BBC HSE A 82- 61
14-12-2019
21.00
KBBC Zolder vzw HSE CHades Kiewit BBC HSE D 56- 63
15-12-2019
15.00
Hades Kiewit BBC HSE CKBBC Zolder vzw HSE D 71- 79
17-12-2019
20.00
BC Maasmechelen HSE AHades Kiewit BBC HSE B 82- 91
21-12-2019
17.00
Hades Kiewit BBC HSE BNieuwerkerken HSE A 80- 71
22-12-2019
13.00
Bree Basket J16 AHades Kiewit BBC J16 A 62- 38
23-12-2019
19.30
Elite Academy Antwerp J18 AHades Kiewit BBC J18 A104- 97
04-01-2020
18.30
B.C. Gems Diepenbeek DSE BHades Kiewit BBC DSE A 60- 49
04-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE COrly Hasselt HSE A 88- 62
04-01-2020
19.00
BasKet Tongeren HSE CHades Kiewit BBC HSE D 65- 59
04-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AGSG Aarschot HSE B 66- 59
05-01-2020
12.15
BBC As G12 AHades Kiewit BBC G12 B 42- 56
05-01-2020
13.00
Hades Kiewit BBC J18 CBBC Lyra Nila Nijlen J18 A 77- 61
11-01-2020
10.00
BBC Lyra Nila Nijlen J18 AHades Kiewit BBC J18 C 43- 62
11-01-2020
10.00
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 BHades Kiewit BBC G12 A 31- 74
11-01-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BNieuwerkerken G12 A 48- 30
11-01-2020
13.00
Bree Basket J18 AHades Kiewit BBC J18 B 71- 65
11-01-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 ACrelan Okapi Aalstar J18 A 72- 77
11-01-2020
16.00
Stevoort BBC J16 BHades Kiewit BBC J16 A 62- 53
11-01-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J16 BHubo Limburg United J16 B 21- 65
11-01-2020
18.00
Stevoort BBC HSE EHades Kiewit BBC HSE C 76- 82
11-01-2020
18.30
Basket Lummen HSE BHades Kiewit BBC HSE B 76- 88
11-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EHelchteren 2020 HSE B 39- 97
11-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DHelchteren 2020 HSE A 47- 66
12-01-2020
10.00
Hades Kiewit BBC G08 ABasket Zonhoven G08 A 1- 1
12-01-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 AHubo Limburg United G10 B 1- 1
12-01-2020
13.00
Gembo Borgerhout HSE BHades Kiewit BBC HSE A 65- 71
12-01-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 BB.C. Gems Diepenbeek G10 B 1- 1
12-01-2020
15.00
Hades Kiewit BBC M14 AMercurius BBC Berchem M14 A 41- 74
12-01-2020
17.00
Hades Kiewit BBC DSE ADBC Houthalen DSE C 59- 50
17-01-2020
20.45
Hasselt BT HSE CHades Kiewit BBC HSE B 68- 80
18-01-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 ABC Maasmechelen G12 B 67- 16
18-01-2020
13.30
Cosmo Genk BBC J18 BHades Kiewit BBC J18 C 70- 60
18-01-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 BBC Guco Lier Vzw J18 B 64- 75
18-01-2020
15.00
Antwerp Giants J16 BHades Kiewit BBC J16 A119- 37
18-01-2020
16.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Zonhoven DSE A 47- 51
18-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBasket Zonhoven HSE A 72- 64
18-01-2020
20.30
Clem Scherpenheuvel HSE AHades Kiewit BBC HSE A 78- 67
19-01-2020
09.00
Hades Kiewit BBC G08 ABasket Zonhoven G08 B 1- 1
19-01-2020
10.30
Bavi Vilvoorde J18 AHades Kiewit BBC J18 A 68- 83
19-01-2020
11.00
Hades Kiewit BBC G10 BKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G10 A 1- 1
19-01-2020
11.00
Hades Kiewit BBC G10 AOrly Hasselt G10 B 1- 1
19-01-2020
12.30
Hades Kiewit BBC J16 BPeer BBC vzw J16 A 48- 68
19-01-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 BBasKet Tongeren G12 B 49- 34
19-01-2020
15.00
Hades Kiewit BBC M14 AFemina Habac Sint-Truiden M14 A 49- 52
19-01-2020
17.00
Alfa 2000 Achel HSE AHades Kiewit BBC HSE C 20- 0 BFOR
25-01-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G08 ABC Maasmechelen G08 A 1- 1
25-01-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G12 BBasket Lummen G12 C 70- 21
25-01-2020
14.00
BC Maasmechelen G12 BHades Kiewit BBC G12 A 12- 90
25-01-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J16 ABC Maasmechelen J16 A 74- 59
25-01-2020
17.00
Hasselt BT J18 AHades Kiewit BBC J18 B 45- 92
25-01-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBC Maasmechelen HSE B 74- 55
25-01-2020
19.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE AHades Kiewit BBC DSE A 46- 85
25-01-2020
20.00
BBC Kajoba Zolder HSE AHades Kiewit BBC HSE E 80- 53
25-01-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ARed Vic Wilrijk HSE A 86- 79
26-01-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 BOrly Hasselt G10 A 1- 1
26-01-2020
13.00
Bree Basket HSE CHades Kiewit BBC HSE D 64- 62
26-01-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 AB.C. Gems Diepenbeek G10 A 1- 1
26-01-2020
15.00
Hades Kiewit BBC HSE CBree Basket HSE B 78- 56
01-02-2020
10.00
Nieuwerkerken G10 BHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
01-02-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BClem Scherpenheuvel G12 B 20- 0 BFOR
01-02-2020
14.00
BC Maasmechelen G10 BHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
01-02-2020
14.00
B.B.C. Zele J18 AHades Kiewit BBC J18 A 83- 75
01-02-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G12 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B 37- 35
01-02-2020
15.00
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 AHades Kiewit BBC G08 A 1- 1
01-02-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BKoninklijke Herentalse BBC J18 A101- 76
02-02-2020
09.30
KBBC Miners Beringen J18 BHades Kiewit BBC J18 C 66- 69
02-02-2020
10.00
Notre Dame Leuven M14 AHades Kiewit BBC M14 A 54- 28
02-02-2020
16.00
Olicsa Antwerpen J16 AHades Kiewit BBC J16 A 71- 33
08-02-2020
10.00
BC Maasmechelen G08 AHades Kiewit BBC G08 A 1- 1
08-02-2020
11.00
Alfa 2000 Achel G12 AHades Kiewit BBC G12 B 14- 43
08-02-2020
12.00
Hades Kiewit BBC J16 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 A 45- 49
08-02-2020
12.00
Stevoort BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 B 67- 51
08-02-2020
12.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 AHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
08-02-2020
13.00
DBC Houthalen M14 AHades Kiewit BBC M14 A 84- 51
08-02-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CHasselt BT J18 A 63- 55
08-02-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J18 AKBBC Zolder vzw J18 A 84- 71
08-02-2020
16.00
BBC Pelt G12 AHades Kiewit BBC G12 A 50- 57
08-02-2020
17.00
KBBC Zolder vzw J16 AHades Kiewit BBC J16 B 34- 51
08-02-2020
18.15
BBC ING Heusden HSE BHades Kiewit BBC HSE D 77- 44
08-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BCosmo Genk BBC HSE B101- 70
08-02-2020
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE AHades Kiewit BBC DSE A 50- 72
08-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A2B|SAFE Tienen HSE A 71- 83
15-02-2020
09.30
Bree Basket J16 AHades Kiewit BBC J16 A 76- 53
15-02-2020
12.00
Hades Kiewit BBC J16 BB.C. Gems Diepenbeek J16 B 51- 51
15-02-2020
13.00
Antwerp Giants J18 AHades Kiewit BBC J18 A 71- 87
15-02-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 BOxaco BBC Boechout J18 B 51- 82
15-02-2020
14.15
Basket Zonhoven J18 AHades Kiewit BBC J18 C 51- 48
15-02-2020
16.00
Hades Kiewit BBC G12 AK. Vabco Mol BBC G12 B 69- 23
15-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBasket Lummen HSE D 60- 52
15-02-2020
19.00
KBBC Zolder vzw HSE BHades Kiewit BBC HSE B 92- 86
15-02-2020
20.30
APK - Alken BBC HSE AHades Kiewit BBC HSE C 91- 66
15-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DStevoort BBC HSE D 68- 56
15-02-2020
20.45
Phantoms Basket Boom HSE AHades Kiewit BBC HSE A 98- 63
16-02-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 BBree Basket G10 C 1- 1
16-02-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 ABasKet Tongeren G10 B 1- 1
16-02-2020
15.00
Hades Kiewit BBC M14 AAntwerp Giants M14 A 26- 74
22-02-2020
10.30
Bree Basket G12 AHades Kiewit BBC G12 A 83- 24
22-02-2020
12.00
Cosmo Genk BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 B 81- 62
22-02-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J16 ABBC Croonen Lommel J16 B 67- 64
22-02-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 57- 85
22-02-2020
17.30
Bilzerse BC HSE DHades Kiewit BBC HSE E 67- 48
22-02-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE BStevoort BBC HSE C 85- 56
23-02-2020
13.00
Hades Kiewit BBC J18 ABasket MIDWEST SPIE Izegem J18 A 72- 61
23-02-2020
13.30
Stevoort BBC DSE AHades Kiewit BBC DSE A 57- 72
23-02-2020
15.00
Basket Malle J18 AHades Kiewit BBC J18 C 44- 70
23-02-2020
15.00
Hades Kiewit BBC HSE EKBBC Zolder vzw HSE F 58- 45
29-02-2020
10.45
Crelan Okapi Aalstar J18 AHades Kiewit BBC J18 A
29-02-2020
12.00
Hades Kiewit BBC J16 AStevoort BBC J16 B
29-02-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 BBree Basket J18 A
29-02-2020
17.00
BBC As HSE BHades Kiewit BBC HSE E
29-02-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBBC ING Heusden HSE A
29-02-2020
19.00
BBC As HSE AHades Kiewit BBC HSE D
29-02-2020
20.15
BC Maasmechelen DSE AHades Kiewit BBC DSE A
01-03-2020
11.00
Hades Kiewit BBC M14 ADBC Houthalen M14 A
01-03-2020
12.30
Nieuwerkerken G12 AHades Kiewit BBC G12 B
01-03-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
01-03-2020
15.00
Hades Kiewit BBC HSE ABBC Lyra Nila Nijlen HSE A
01-03-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE CKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B
02-03-2020
20.00
Hades Kiewit BBC J18 BK. Vabco Mol BBC J18 A
07-03-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BBBC As G12 A
07-03-2020
14.00
Hades Kiewit BBC M14 ANotre Dame Leuven M14 A
07-03-2020
14.00
KBBC T&T Turnhout J18 AHades Kiewit BBC J18 C
07-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J16 BBC Lions Genk J16 A
07-03-2020
16.00
KBBC T&T Turnhout J16 AHades Kiewit BBC J16 A
07-03-2020
16.00
BasKet Tongeren G12 DHades Kiewit BBC G12 A
07-03-2020
17.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE BHades Kiewit BBC HSE B
07-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EKBBC Zolder vzw HSE G
07-03-2020
19.00
Hasselt BT HSE DHades Kiewit BBC HSE C
07-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DKBBC Miners Beringen HSE C
08-03-2020
13.00
Hades Kiewit BBC J18 AKortrijk Spurs J18 A
08-03-2020
13.30
K. Vabco Mol BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 B
08-03-2020
15.00
Hades Kiewit BBC G10 ANieuwerkerken G10 B
08-03-2020
15.00
Hades Kiewit BBC G10 BBC Maasmechelen G10 B
08-03-2020
17.00
Hades Kiewit BBC DSE AHasselt BT DSE B
08-03-2020
17.00
Hasselt BT HSE BHades Kiewit BBC HSE A
14-03-2020
12.00
Hades Kiewit BBC J16 AAntwerp Giants J16 B
14-03-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CCosmo Genk BBC J18 B
14-03-2020
14.15
Basket Zonhoven G08 BHades Kiewit BBC G08 A
14-03-2020
14.30
Peer BBC vzw J16 AHades Kiewit BBC J16 B
14-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Optima Tessenderlo HSE C
14-03-2020
16.00
Cosmo Genk BBC HSE CHades Kiewit BBC HSE D
14-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BPeer BBC vzw HSE A
14-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABC Guco Lier Vzw HSE B
14-03-2020
21.00
BBC As HSE CHades Kiewit BBC HSE E
15-03-2020
09.00
BC Guco Lier Vzw J18 BHades Kiewit BBC J18 B
15-03-2020
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G10 AHades Kiewit BBC G10 B
15-03-2020
11.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasKet Tongeren G12 D
15-03-2020
12.00
Mercurius BBC Berchem M14 AHades Kiewit BBC M14 A
15-03-2020
13.00
Hades Kiewit BBC J18 ABavi Vilvoorde J18 A
15-03-2020
14.00
Basket Lummen DSE CHades Kiewit BBC DSE A
15-03-2020
17.00
BasKet Tongeren G12 BHades Kiewit BBC G12 B
21-03-2020
09.00
Hubo Limburg United G10 BHades Kiewit BBC G10 A
21-03-2020
10.00
Basket Zonhoven G08 AHades Kiewit BBC G08 A
21-03-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J16 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 A
21-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BCosmo Genk BBC J18 A
21-03-2020
16.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 BHades Kiewit BBC G10 B
21-03-2020
17.00
Hasselt BT M14 BHades Kiewit BBC M14 A
21-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC DSE ABasKet Tongeren DSE A
21-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AHorticult Kontich Wolves HSE B
22-03-2020
BBC Croonen Lommel HSE DHades Kiewit BBC HSE E
22-03-2020
Hades Kiewit BBC HSE CBasket Lummen HSE C
22-03-2020
Orly Hasselt G10 AHades Kiewit BBC G10 B
22-03-2020
10.30
Kortrijk Spurs J18 AHades Kiewit BBC J18 A
22-03-2020
14.45
Basket Zonhoven HSE BHades Kiewit BBC HSE E
28-03-2020
09.30
Bree Basket G10 CHades Kiewit BBC G10 B
28-03-2020
12.00
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 AHades Kiewit BBC G12 B
28-03-2020
12.00
Hades Kiewit BBC J16 ABree Basket J16 A
28-03-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CBasket Zonhoven J18 A
28-03-2020
15.00
BasKet Tongeren G10 BHades Kiewit BBC G10 A
28-03-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBaclo Lommel HSE A
28-03-2020
16.30
Bilzerse BC HSE CHades Kiewit BBC HSE E
28-03-2020
18.30
Bilzerse BC HSE BHades Kiewit BBC HSE D
28-03-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BB.C. Gems Diepenbeek HSE A
28-03-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABBC Croonen Lommel HSE B
29-03-2020
09.00
Orly Hasselt G12 BHades Kiewit BBC G12 A
29-03-2020
13.00
Antwerp Giants M14 AHades Kiewit BBC M14 A
29-03-2020
13.00
Bree Basket G08 AHades Kiewit BBC G08 A
29-03-2020
13.00
Hades Kiewit BBC J18 AAntwerp Giants J18 A
29-03-2020
14.00
Oxaco BBC Boechout J18 BHades Kiewit BBC J18 B
29-03-2020
15.00
BBC Croonen Lommel DSE AHades Kiewit BBC DSE A
04-04-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G08 ABree Basket G08 A
04-04-2020
13.00
BBC Croonen Lommel J16 BHades Kiewit BBC J16 A
04-04-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J16 BKBBC Zolder vzw J16 A
04-04-2020
18.15
BBC Optima Tessenderlo HSE BHades Kiewit BBC HSE B
04-04-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EOrly Hasselt HSE B
04-04-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBBC Pelt HSE B
05-04-2020
11.15
Soba Antwerpen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
05-04-2020
11.30
Orly Hasselt G10 BHades Kiewit BBC G10 A
05-04-2020
12.00
Basket MIDWEST SPIE Izegem J18 AHades Kiewit BBC J18 A
05-04-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G08 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 A
05-04-2020
13.00
K. Vabco Mol BBC G12 BHades Kiewit BBC G12 A
05-04-2020
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE AHades Kiewit BBC HSE C
11-04-2020
20.30
K. Vabco Mol BBC HSE AHades Kiewit BBC HSE A
12-04-2020
Hades Kiewit BBC J21 AHasselt BT J21 A
12-04-2020
winnaar BLIM1204 01Hades Kiewit BBC M12 A
18-04-2020
11.00
Hasselt BT J18 AHades Kiewit BBC J18 C
18-04-2020
11.00
KBBC Zolder vzw J18 AHades Kiewit BBC J18 A
18-04-2020
11.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 AHades Kiewit BBC J16 A
18-04-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BAlfa 2000 Achel G12 A
18-04-2020
13.00
Hubo Limburg United J16 BHades Kiewit BBC J16 B
18-04-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G12 ABBC Pelt G12 A
18-04-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BStevoort BBC J18 A
18-04-2020
18.30
Hades Kiewit BBC DSE AKBBC Miners Beringen DSE A
18-04-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DKBBC Zolder vzw HSE C
19-04-2020
15.00
KBBC Zolder vzw HSE DHades Kiewit BBC HSE C
19-04-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE EKBBC Zolder vzw HSE E
25-04-2020
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Optima Tessenderlo HSE A
25-04-2020
10.00
Clem Scherpenheuvel G12 BHades Kiewit BBC G12 B
25-04-2020
12.00
Hades Kiewit BBC J16 AOlicsa Antwerpen J16 A
25-04-2020
12.30
Femina Habac Sint-Truiden M14 AHades Kiewit BBC M14 A
25-04-2020
13.30
B.C. Gems Diepenbeek J16 BHades Kiewit BBC J16 B
25-04-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CKBBC Miners Beringen J18 B
25-04-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J18 AB.B.C. Zele J18 A
25-04-2020
16.00
Koninklijke Herentalse BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 B
26-04-2020
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 BHades Kiewit BBC G12 A
02-05-2020
BBC Optima Tessenderlo HSE AHades Kiewit BBC HSE B
02-05-2020
12.00
Hades Kiewit BBC J16 AKBBC T&T Turnhout J16 A
02-05-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CKBBC T&T Turnhout J18 A
03-05-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 BBasketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A
03-05-2020
15.00
Hades Kiewit BBC G12 AOrly Hasselt G12 B
09-05-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J18 CBasket Malle J18 A
09-05-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J18 BCosmo Genk BBC J18 A
10-05-2020
10.00
Basket Lummen G12 CHades Kiewit BBC G12 B
10-05-2020
16.00
BC Lions Genk J16 AHades Kiewit BBC J16 B

Wanneer?     Zondag 9 februari – 12u, 13u, 17u of 18u

Waar?           De Binder, Vijverstraat 1, 3500 Hasselt (achter de kerk van Kiewit)

Wat?   
      Voor de volwassenen voorzien we :

  • Pastabuffet
    • Spaghetti bolognaise of tomatensaus
    • Tortellini met ricotta en spinazie en roomsaus
    • Lasagne met zalm en zuiderse groenten
    • Penne met kip, broccoli en pesto
    • Macaroni met kaas en hesp
  • Dessertbuffet
    • Tiramisu
    • Panna cotta met vruchtencoulis
    • Citroencake

     Voor de kinderen (-10 jaar) voorzien we :

  • Pastabuffet
    • Spaghetti bolognaise of tomatensaus
  • Dessertbuffe . . .

BBALL4GIRLS 2019

BBALL4GIRLS - een girls-only basketbaltornooibball4girls

Dit girls-only tornooi vindt plaats op zaterdag 21 december in de sporthal van Kiewit, Tulpinstraat 42 in Hasselt.

  • inschrijven kost 10€ per ploeg;
  • een ploeg bestaat uit maximum 5 meisjes, je mag ook met 3 of 4 mee doen;
  • je moet niet persé via een club inschrijven, je bent vrij om een ploegje te vormen;
  • U10 tornooi is van 11u30 tot 13u;
  • U12 tornooi is van 13u00 tot 14u30;
  • U14 tornooi is van 14u30 tot 16u30;
  • uren kunnen nog wijzigen in functie van de inschrijvingen

Wil je meer info of wil je je al inschrijven, dit kan via

Vandaag heeft Frank Wynants (papa van Jasper U12B) de HadesBBC en KiewitBBC app voor android geinstalleerd op Google play store.hadeslogo.png
Met deze app kan u de kalender en de resultaten van Hades BBC raadplegen. Bij de kalender heeft u de mogelijkheid om ook het klassement, voorbije resultaten en statistieken te raadplegen.
Daarnaast is het ook mogelijk om de navigatie naar de betreffende sporthal te starten.
Alle gegevens worden opgevraagd bij de VBL.

Noteer alvast de volgende datums in uw agenda :

Beste Hades-Familie,rene.png
 

Vannacht hebben we afscheid moeten nemen van een dierbaar club-lid.

René Lipkens heeft alle gelederen van onze club doorlopen.  Eerst als speler, dan als jeugdbestuurslid, vervolgens is hij jeugdvoorzitter geworden en om dan uiteindelijk de taak van clubsecretaris uit te oefenen.  Deze taak, waarvoor de meesten hem nog herinneren, heeft hij 15 jaar behartigd.  Niets was hem teveel voor de club, als er ergens een trainer nodig was, dan viel hij in.  De mensen van het ouderbasket zullen hem ook herinneren als coach en als vriend.

Je kan dus gerust spreken van een . . .

hadesbbc-rip.png

Na 12 jaar was het hoog tijd om de website van HadesBBC eens grondig onderhanden te nemen.
Het onderliggende CMS systeem (Drupal 6) was verouderd en is nu vervangen door de laatste nieuwe versie (Drupal 8). De layout is gewijzigd zodat deze op mobiele toestellen beter werkt.
Ook enkele functionaliteiten zijn herschreven, zoals de ploegen, sponsors en wedstrijdenoverzicht.
De Integratie van de VBL-API voor het automatisch updaten van de ploegen, wedstrijden, leden, poules, ...
Alsook de integratie van de wedstrijd kalender in uw agenda.

LET OP : Indien je hiervan gebruik maakte op de . . .

Foto Homepage_2.jpgDoe je online aankopen via één van de gekende webshops via trooper en HadesBBC ontvangt een percentje zonder dat je meer moet betalen.

Subscribe to