Hades Kiewit BBC DSE A

Dames Senioren
2022-2023
Trainingen
Maandag
-
Donderdag
-

Team games Abonneer je op deze wedstrijd kalender

GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
LIDSE11ACF16
18-09-2022
11.00
BasKet Tongeren DSE A Hades Kiewit BBC DSE A 61- 48
LIDSE11AHF05
02-10-2022
17.00
Basket Zonhoven DSE A Hades Kiewit BBC DSE A 71- 54
LIDSE11AFL06
08-10-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A BC Maasmechelen DSE A 49- 56
LIDSE11AJF07
15-10-2022
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A Hades Kiewit BBC DSE A 61- 59
LIDSE11AFN04
22-10-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Houthalen DSE B 54- 60
LIDSE11AFD08
05-11-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A B.C. Gems Diepenbeek DSE A 43- 71
LIDSE11ABF09
12-11-2022
20.00
KBBC Miners Beringen DSE A Hades Kiewit BBC DSE A 0- 20 AFOR
LIDSE11AFE10
19-11-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A BBC Croonen Lommel DSE B 54- 51
LIDSE11AGF11
27-11-2022
18.00
Basket Lummen DSE C Hades Kiewit BBC DSE A 76- 70
LIDSE11AKF13
10-12-2022
20.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AFI12
17-12-2022
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A Hasselt BT DSE C
LIDSE11ADF21
21-01-2023
18.15
B.C. Gems Diepenbeek DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AFG24
28-01-2023
18.30
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Lummen DSE C
LIDSE11AFA15
04-02-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A Stevoort BBC DSE A
LIDSE11AFC03
11-02-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A BasKet Tongeren DSE A
LIDSE11AFH18
25-02-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Zonhoven DSE A
LIDSE11ALF19
04-03-2023
19.00
BC Maasmechelen DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AFJ20
11-03-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
LIDSE11ANF17
18-03-2023
18.00
Basket Houthalen DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AFB22
25-03-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A KBBC Miners Beringen DSE A 20- 0 BFOR
LIDSE11AEF23
01-04-2023
17.30
BBC Croonen Lommel DSE B Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AIF25
15-04-2023
19.00
Hasselt BT DSE C Hades Kiewit BBC DSE A
LIDSE11AFK26
29-04-2023
16.00
Hades Kiewit BBC DSE A Femina Habac Sint-Truiden DSE A
LIDSE11AAF02
14-05-2023
18.00
Stevoort BBC DSE A Hades Kiewit BBC DSE A
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIDSE080601
06-01-2023
20.15
Hades Kiewit BBC DSE A Basket Houthalen DSE B
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
BLIDSEVR0201
30-10-2022
11.00
BasKet Tongeren DSE A Hades Kiewit BBC DSE A 66- 72
GameId Datum - Tijd TeamThuis TeamUit Uitslag
OR0018521101
03-09-2022
16.00
BBC Geel DSE A Hades Kiewit BBC DSE A 63- 49

Team Ranking

naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Basket Zonhoven DSE A 8 24 548 362 8 0 0
Stevoort BBC DSE A 8 22 535 400 7 0 1
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 7 17 455 343 5 0 2
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 8 16 546 416 4 0 4
Basket Houthalen DSE B 7 15 407 377 4 0 3
Basket Lummen DSE C 6 14 354 362 4 0 2
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A 8 14 379 491 3 0 5
BasKet Tongeren DSE A 7 13 366 352 3 0 4
BC Maasmechelen DSE A 7 11 300 391 2 0 5
Hades Kiewit BBC DSE A 8 10 431 507 1 0 7
Hasselt BT DSE C 5 9 296 258 2 0 3
BBC Croonen Lommel DSE B 7 7 234 592 0 0 7
KBBC Miners Beringen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Stevoort BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Femina Habac Sint-Truiden DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Stevoort BBC DSE B 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hasselt BT DSE C 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
BC Maasmechelen DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Peer BBC vzw DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Basket Houthalen DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE D 0 0 0 0 0 0 0
Basket Zonhoven DSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Croonen Lommel DSE B 0 0 0 0 0 0 0
B.C. Gems Diepenbeek DSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
Femina Habac Sint-Truiden DSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basket Lummen DSE C 0 0 0 0 0 0 0
BasKet Tongeren DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0
naam Aant Punt Voor Tegen Winst Gelijk Verloren
BBC Geel J21 A 0 0 0 0 0 0 0
Aartselaar BBC J21 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Geel J18 A 0 0 0 0 0 0 0
BC Guco Lier Vzw J18 B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Geel HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC Miners Beringen HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Laakdal J21 A 0 0 0 0 0 0 0
Antwerp Giants J21 B 0 0 0 0 0 0 0
BBC Geel HSE B 0 0 0 0 0 0 0
Basketbal Academie Herentals HSE A 0 0 0 0 0 0 0
BBC As HSE A 0 0 0 0 0 0 0
KBBC T&T Turnhout J18 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Geel G14 A 0 0 0 0 0 0 0
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 A 0 0 0 0 0 0 0
BBC Geel DSE A 0 0 0 0 0 0 0
Hades Kiewit BBC DSE A 0 0 0 0 0 0 0