Noteer alvast de volgende datums in uw agenda :

Activiteit Datum
PUKKELPOP 15-19 AUGUSTUS 2018
MOSSELSLAG 21 OKTOBER 2018
SPECULAASVERKOOP 9 NOVEMBER 2018
SINTERKLAASFEEST 30 NOVEMBER 2018
PEANUTSTORNOOI 22 DECEMBER 2018
BBal4GIRLS (3x3) 23 DECEMBER 2018
NIEUWJAARSRECEPTIE 11 JANUARI 2019
GRIEKSE EETDAG 2 . . .
  • 0
  • 1

Onze Sponsors

Games per weekend

Datum - TijdTeamThuisTeamUitUitslag
04-08-2018
20.30
BBC Falco Gent HSE BHades BBC Hasselt HSE A 63- 78
18-08-2018
10.00
Phantoms RTR Rumst J16 AHades BBC Hasselt J16 A 66- 95
19-08-2018
17.00
Hades BBC Hasselt HSE ALubbeek B-Ball-Stars HSE A 97- 55
21-08-2018
19.30
BC Maasmechelen HSE BHades BBC Hasselt HSE B 79- 66
21-08-2018
20.30
Stevoort BBC HSE AHades BBC Hasselt HSE A 78- 52
22-08-2018
21.00
Black Sheep Diepenbeek HSE AHades BBC Hasselt HSE C 61- 41
25-08-2018
13.30
Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J16 AHades BBC Hasselt J16 A 40- 42
25-08-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ASobabee Zwijndrecht HSE A 77- 68
26-08-2018
15.00
Hades BBC Hasselt J18 BCosmo Genk BBC J18 B 98- 31
28-08-2018
21.00
Koninklijke Herentalse BBC HSE AHades BBC Hasselt HSE B 87- 44
01-09-2018
16.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 AHades BBC Hasselt J16 A 57- 73
01-09-2018
16.45
Cosmo Genk BBC J18 AHades BBC Hasselt J18 A 58- 80
01-09-2018
19.30
Bree Basket HSE BHades BBC Hasselt HSE C 61- 59
02-09-2018
13.00
Hades BBC Hasselt J18 BBasket Zonhoven J18 B 84- 48
02-09-2018
15.00
Hades BBC Hasselt HSE ABent Merkschoenen Waregem HSE B 69- 64
08-09-2018
10.00
KBBC Zolder vzw J16 AHades BBC Hasselt J16 A 51- 66
08-09-2018
11.30
Stevoort BBC J16 BHades BBC Hasselt J16 B 48- 81
08-09-2018
12.00
BC Maasmechelen G12 BHades BBC Hasselt G12 B 16- 66
08-09-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G14 ABasket Zonhoven G14 A 46- 46
08-09-2018
15.00
Hubo Limburg United J16 BHades BBC Hasselt J16 C 33- 32
08-09-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G12 ABBC Optima Tessenderlo G12 A 32- 51
08-09-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE DOrly Hasselt HSE B 50- 73
08-09-2018
20.30
Cosmo Genk BBC HSE AHades BBC Hasselt HSE B107- 63
08-09-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CBaclo Lommel HSE A 47- 52
09-09-2018
10.45
Hubo Limburg United J16 AHades BBC Hasselt J16 A 80- 62
09-09-2018
12.30
BasKet Tongeren J18 AHades BBC Hasselt J18 A 64- 67
09-09-2018
17.00
BasKet Tongeren HSE BHades BBC Hasselt HSE A 70- 81
15-09-2018
09.00
BBC Croonen Lommel G12 AHades BBC Hasselt G12 A 41- 28
15-09-2018
09.30
Bilzerse BC G10 AHades BBC Hasselt G10 A
15-09-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 BFemina Habac Sint-Truiden G12 B 84- 4
15-09-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J18 ACosmo Genk BBC J18 A 62- 44
15-09-2018
15.00
KBBC Zolder vzw G14 BHades BBC Hasselt G14 A 27- 50
15-09-2018
16.00
Kiewit BBC Hasselt DSE ADBC Houthalen DSE C 69- 52
15-09-2018
18.00
KBBC Zolder vzw HSE EHades BBC Hasselt HSE D 76- 52
15-09-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BNieuwerkerken HSE A 50- 79
15-09-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ABBC Croonen Lommel HSE C 70- 57
16-09-2018
11.00
Hades BBC Hasselt J16 CBasKet Tongeren J16 B 21-121
16-09-2018
13.00
Hades BBC Hasselt J16 AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A 80- 60
16-09-2018
15.00
Bree Basket HSE BHades BBC Hasselt HSE C 62- 42
16-09-2018
15.00
Hades BBC Hasselt J18 BCosmo Genk BBC J18 B 85- 35
22-09-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G10 BStevoort BBC G10 A
22-09-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G10 AAPK - Alken BBC G10 A
22-09-2018
12.00
GSG Aarschot J18 AHades BBC Hasselt J18 A
22-09-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G12 AKBBC Miners Beringen G12 A
22-09-2018
14.30
B.C. Gems Diepenbeek G12 BHades BBC Hasselt G12 B
22-09-2018
16.00
Hades BBC Hasselt J16 BBC Maasmechelen J16 A
22-09-2018
16.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE BHades BBC Hasselt HSE B
22-09-2018
17.00
Hasselt BT J18 BHades BBC Hasselt J18 B
22-09-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE DAPK - Alken BBC HSE Z
22-09-2018
20.30
Bilzerse BC HSE AHades BBC Hasselt HSE A
22-09-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CBBC ING Heusden HSE B
23-09-2018
11.30
B.C. Gems Diepenbeek DSE AKiewit BBC Hasselt DSE A
29-09-2018
10.00
Avanti Brugge 2015 J16 AHades BBC Hasselt J16 A
29-09-2018
10.30
KBBC Miners Beringen G12 AHades BBC Hasselt G12 A
29-09-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 BB.C. Gems Diepenbeek G12 B
29-09-2018
12.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 AHades BBC Hasselt G10 B
29-09-2018
14.00
BC Maasmechelen J16 AHades BBC Hasselt J16 B
29-09-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J18 BHasselt BT J18 B
29-09-2018
15.00
BBC Croonen Lommel DSE BKiewit BBC Hasselt DSE A
29-09-2018
16.00
Hades BBC Hasselt J16 COrly Hasselt J16 A
29-09-2018
16.00
Stevoort BBC HSE EHades BBC Hasselt HSE B
29-09-2018
20.30
Peer BBC vzw HSE AHades BBC Hasselt HSE A
30-09-2018
09.30
Orly Hasselt J16 AHades BBC Hasselt J16 C
30-09-2018
13.00
Hades BBC Hasselt J18 ACrelan Okapi Aalstar J18 A
30-09-2018
15.00
BasKet Tongeren G10 CHades BBC Hasselt G10 A
30-09-2018
15.00
Hades BBC Hasselt HSE AKon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A
06-10-2018
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 AKiewit BBC Hasselt G08 A
06-10-2018
12.00
Bree Basket G12 BHades BBC Hasselt G12 A
06-10-2018
12.00
Hades BBC Hasselt J16 AHubo Limburg United J16 A
06-10-2018
13.00
BBC As J16 AHades BBC Hasselt J16 C
06-10-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J18 BBC Maasmechelen J18 A
06-10-2018
14.00
Bilzerse BC G14 AHades BBC Hasselt G14 A
06-10-2018
15.30
Basket Lummen J16 BHades BBC Hasselt J16 B
06-10-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G12 BBBC Croonen Lommel G12 C
06-10-2018
16.30
Bilzerse BC HSE CHades BBC Hasselt HSE D
06-10-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BStevoort BBC HSE C
07-10-2018
10.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE BHades BBC Hasselt HSE C
07-10-2018
13.00
Hades BBC Hasselt G10 BOrly Hasselt G10 A
07-10-2018
15.00
Hades BBC Hasselt J18 AHubo Limburg United J18 A
12-10-2018
21.00
Bacma Maaseik HSE AHades BBC Hasselt HSE B
13-10-2018
11.30
Stevoort BBC J18 AHades BBC Hasselt J18 B
13-10-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 ABasket Lummen G12 B
13-10-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G14 AStevoort BBC G14 B
13-10-2018
16.00
Hades BBC Hasselt J16 BB.C. Gems Diepenbeek J16 A
13-10-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE DKBBC Miners Beringen HSE Z
13-10-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CAlfa 2000 Achel HSE A
14-10-2018
11.30
Stevoort BBC DSE AKiewit BBC Hasselt DSE A
14-10-2018
13.00
Stella Artois Leuven Bears J16 AHades BBC Hasselt J16 A
14-10-2018
15.00
Hades BBC Hasselt J18 ABBC Croonen Lommel J18 A
20-10-2018
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 AHades BBC Hasselt G12 A
20-10-2018
10.00
BasKet Tongeren J16 CHades BBC Hasselt J16 B
20-10-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 BHubo Limburg United G12 A
20-10-2018
12.30
Femina Habac Sint-Truiden G10 AHades BBC Hasselt G10 B
20-10-2018
13.30
B.C. Gems Diepenbeek G14 BHades BBC Hasselt G14 A
20-10-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J18 BB.C. Gems Diepenbeek J18 A
20-10-2018
16.00
Kiewit BBC Hasselt G08 AStevoort BBC G08 A
20-10-2018
18.00
Peer BBC vzw HSE ZHades BBC Hasselt HSE D
20-10-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BBasket Zonhoven HSE A
20-10-2018
18.30
Basket Lummen HSE BHades BBC Hasselt HSE C
20-10-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ABree Basket HSE A
21-10-2018
13.00
Kiewit BBC Hasselt DSE ABasket Lummen DSE C
21-10-2018
15.00
Hades BBC Hasselt J18 AGSG Aarschot J18 A
21-10-2018
17.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 BHades BBC Hasselt J16 C
27-10-2018
11.00
APK - Alken BBC G10 AHades BBC Hasselt G10 A
27-10-2018
12.00
Hades BBC Hasselt J16 CHubo Limburg United J16 B
27-10-2018
12.00
Cosmo Genk BBC J16 AHades BBC Hasselt J16 B
27-10-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J18 BBBC Optima Tessenderlo J18 B
27-10-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G14 AHasselt BT G14 B
27-10-2018
16.00
Stevoort BBC G10 AHades BBC Hasselt G10 B
27-10-2018
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE AKiewit BBC Hasselt DSE A
28-10-2018
09.00
Hades BBC Hasselt G12 AStevoort BBC G12 A
28-10-2018
11.00
Hades BBC Hasselt G12 BKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A
28-10-2018
13.00
Hades BBC Hasselt J16 AKBBC Zolder vzw J16 A
28-10-2018
15.00
Hades BBC Hasselt J18 ABasKet Tongeren J18 A
03-11-2018
12.00
Kiewit BBC Hasselt G08 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 A
03-11-2018
12.00
Nieuwerkerken G12 AHades BBC Hasselt G12 B
03-11-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J16 CCosmo Genk BBC J16 A
03-11-2018
16.00
Hades BBC Hasselt J16 BBBC Croonen Lommel J16 B
03-11-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE DBBC As HSE B
03-11-2018
19.00
BBC Pelt HSE AHades BBC Hasselt HSE A
03-11-2018
19.15
BC Maasmechelen HSE BHades BBC Hasselt HSE B
04-11-2018
13.00
Hubo Limburg United J18 AHades BBC Hasselt J18 A
04-11-2018
13.00
Hades BBC Hasselt G14 AHasselt BT G14 B
04-11-2018
15.00
Hades BBC Hasselt G12 ABasket Zonhoven G12 A
10-11-2018
09.00
BBC Croonen Lommel J16 BHades BBC Hasselt J16 B
10-11-2018
10.15
Basket Zonhoven G12 AHades BBC Hasselt G12 A
10-11-2018
12.00
Cosmo Genk BBC J16 AHades BBC Hasselt J16 C
10-11-2018
13.00
BBC Croonen Lommel J18 AHades BBC Hasselt J18 A
10-11-2018
15.00
Hasselt BT G14 BHades BBC Hasselt G14 A
10-11-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G10 BBC Maasmechelen G10 B
10-11-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G10 ABC Maasmechelen G10 A
10-11-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BBBC ING Heusden HSE A
10-11-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE AKBBC Miners Beringen HSE B
11-11-2018
13.00
Hades BBC Hasselt J16 AStella Artois Leuven Bears J16 A
11-11-2018
14.30
KBBC Miners Beringen HSE CHades BBC Hasselt HSE C
11-11-2018
15.00
Hades BBC Hasselt G12 BNieuwerkerken G12 A
11-11-2018
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE ABC Maasmechelen DSE A
17-11-2018
09.30
Bree Basket G08 AKiewit BBC Hasselt G08 A
17-11-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 ABree Basket G12 B
17-11-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J16 CBBC As J16 A
17-11-2018
15.00
BBC Croonen Lommel G12 CHades BBC Hasselt G12 B
17-11-2018
16.00
Hades BBC Hasselt J16 BBasket Lummen J16 B
17-11-2018
20.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE AHades BBC Hasselt HSE A
17-11-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CKBBC Zolder vzw HSE B
18-11-2018
09.30
Orly Hasselt G10 AHades BBC Hasselt G10 B
18-11-2018
10.00
BasKet Tongeren DSE AKiewit BBC Hasselt DSE A
18-11-2018
12.30
BC Maasmechelen J18 AHades BBC Hasselt J18 B
18-11-2018
15.00
Hades BBC Hasselt G14 ABilzerse BC G14 A
18-11-2018
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE AHades BBC Hasselt HSE B
24-11-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G10 BB.C. Gems Diepenbeek G10 A
24-11-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G10 ABasKet Tongeren G10 C
24-11-2018
13.30
B.C. Gems Diepenbeek J16 AHades BBC Hasselt J16 B
24-11-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J18 BStevoort BBC J18 A
24-11-2018
15.30
Stevoort BBC G14 BHades BBC Hasselt G14 A
24-11-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BHasselt BT HSE C
24-11-2018
19.30
Stevoort BBC HSE EHades BBC Hasselt HSE C
24-11-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE AStevoort BBC HSE B
25-11-2018
13.00
Basket Lummen G12 BHades BBC Hasselt G12 A
25-11-2018
15.00
Kiewit BBC Hasselt DSE ABasket Zonhoven DSE B
01-12-2018
09.00
Hubo Limburg United G12 AHades BBC Hasselt G12 B
01-12-2018
11.30
B.C. Gems Diepenbeek J18 AHades BBC Hasselt J18 B
01-12-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A
01-12-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J16 CKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 B
01-12-2018
16.00
Hades BBC Hasselt J16 BBasKet Tongeren J16 C
01-12-2018
18.00
BBC Optima Tessenderlo HSE BHades BBC Hasselt HSE B
01-12-2018
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE AKiewit BBC Hasselt DSE A
01-12-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE DBBC Kajoba Zolder HSE A
01-12-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CBBC Pelt HSE C
01-12-2018
20.30
BBC Optima Tessenderlo HSE AHades BBC Hasselt HSE A
02-12-2018
13.00
Hades BBC Hasselt G14 AB.C. Gems Diepenbeek G14 B
08-12-2018
10.00
Cosmo Genk BBC J18 BHades BBC Hasselt J18 B
08-12-2018
10.30
Femina Habac Sint-Truiden G12 BHades BBC Hasselt G12 B
08-12-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G10 BFemina Habac Sint-Truiden G10 A
08-12-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G10 ABilzerse BC G10 A
08-12-2018
14.00
Hades BBC Hasselt G12 ABBC Croonen Lommel G12 A
08-12-2018
16.00
Hades BBC Hasselt G14 AKBBC Zolder vzw G14 B
08-12-2018
20.00
Peer BBC vzw HSE AHades BBC Hasselt HSE B
08-12-2018
20.30
Basket Lummen HSE AHades BBC Hasselt HSE A
09-12-2018
11.00
Kiewit BBC Hasselt G08 ABree Basket G08 A
09-12-2018
13.00
Helchteren 2020 HSE BHades BBC Hasselt HSE D
09-12-2018
13.00
Kiewit BBC Hasselt DSE AFemina Habac Sint-Truiden DSE A
09-12-2018
15.00
Helchteren 2020 HSE AHades BBC Hasselt HSE C
09-12-2018
15.00
BasKet Tongeren J16 BHades BBC Hasselt J16 C
15-12-2018
10.00
BC Maasmechelen G10 AHades BBC Hasselt G10 A
15-12-2018
12.00
BC Maasmechelen G10 BHades BBC Hasselt G10 B
15-12-2018
12.00
Hades BBC Hasselt G12 BBC Maasmechelen G12 B
15-12-2018
12.00
Stevoort BBC G08 AKiewit BBC Hasselt G08 A
15-12-2018
12.15
Basket Zonhoven G14 AHades BBC Hasselt G14 A
15-12-2018
14.00
Hades BBC Hasselt J16 CHubo Limburg United J16 B
15-12-2018
16.00
Hades BBC Hasselt J16 BStevoort BBC J16 B
15-12-2018
17.00
BBC Pelt DSE AKiewit BBC Hasselt DSE A
15-12-2018
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BB.C. Gems Diepenbeek HSE A
15-12-2018
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ABC Maasmechelen HSE A
16-12-2018
12.00
BBC Optima Tessenderlo G12 AHades BBC Hasselt G12 A
16-12-2018
13.00
Hades BBC Hasselt HSE CCosmo Genk BBC HSE C
16-12-2018
15.00
Hades BBC Hasselt HSE DKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C
05-01-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BCosmo Genk BBC HSE A
05-01-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ABasKet Tongeren HSE B
06-01-2019
09.30
Orly Hasselt HSE BHades BBC Hasselt HSE D
06-01-2019
11.00
Baclo Lommel HSE AHades BBC Hasselt HSE C
11-01-2019
20.45
DBC Houthalen DSE CKiewit BBC Hasselt DSE A
12-01-2019
17.30
BBC Croonen Lommel HSE CHades BBC Hasselt HSE A
12-01-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE DKBBC Zolder vzw HSE E
12-01-2019
20.00
Nieuwerkerken HSE AHades BBC Hasselt HSE B
12-01-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CBree Basket HSE B
19-01-2019
18.15
BBC ING Heusden HSE BHades BBC Hasselt HSE C
19-01-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
19-01-2019
18.30
APK - Alken BBC HSE ZHades BBC Hasselt HSE D
19-01-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ABilzerse BC HSE A
20-01-2019
15.00
Kiewit BBC Hasselt DSE AB.C. Gems Diepenbeek DSE A
25-01-2019
winnaar BLIJ18VR 04Hades BBC Hasselt J18 A
25-01-2019
winnaar BLIJ16VR 06Hades BBC Hasselt J16 A
26-01-2019
Hades BBC Hasselt M14 ABasket Lummen M14 B
02-02-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE DBilzerse BC HSE C
02-02-2019
19.30
Stevoort BBC HSE CHades BBC Hasselt HSE B
02-02-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B
08-02-2019
20.30
KBBC Miners Beringen HSE ZHades BBC Hasselt HSE D
09-02-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BBacma Maaseik HSE A
09-02-2019
20.30
Alfa 2000 Achel HSE AHades BBC Hasselt HSE C
10-02-2019
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE AStevoort BBC DSE A
16-02-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE DPeer BBC vzw HSE Z
16-02-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CBasket Lummen HSE B
17-02-2019
17.00
Basket Zonhoven HSE AHades BBC Hasselt HSE B
17-02-2019
19.00
Basket Lummen DSE CKiewit BBC Hasselt DSE A
23-02-2019
16.00
Kiewit BBC Hasselt DSE ABBC Croonen Lommel DSE B
23-02-2019
17.00
BBC As HSE BHades BBC Hasselt HSE D
23-02-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BBC Maasmechelen HSE B
23-02-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ABBC Pelt HSE A
01-03-2019
20.30
KBBC Miners Beringen HSE BHades BBC Hasselt HSE A
02-03-2019
17.00
BC Maasmechelen DSE AKiewit BBC Hasselt DSE A
02-03-2019
20.30
BBC ING Heusden HSE AHades BBC Hasselt HSE B
02-03-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CKBBC Miners Beringen HSE C
09-03-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BBlack Sheep Diepenbeek HSE A
09-03-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
10-03-2019
15.00
KBBC Zolder vzw HSE BHades BBC Hasselt HSE C
10-03-2019
17.00
Kiewit BBC Hasselt DSE ABasKet Tongeren DSE A
15-03-2019
21.00
Hasselt BT HSE CHades BBC Hasselt HSE B
16-03-2019
18.00
Stevoort BBC HSE BHades BBC Hasselt HSE A
16-03-2019
18.30
Basket Zonhoven DSE BKiewit BBC Hasselt DSE A
16-03-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE CStevoort BBC HSE E
22-03-2019
winnaar BLIJ21VR 01Hades BBC Hasselt J21 A
23-03-2019
18.30
Kiewit BBC Hasselt DSE ABBC Pelt DSE A
24-03-2019
15.00
Bree Basket HSE AHades BBC Hasselt HSE A
30-03-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BBBC Optima Tessenderlo HSE B
30-03-2019
20.30
BBC Pelt HSE CHades BBC Hasselt HSE C
30-03-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ABBC Optima Tessenderlo HSE A
31-03-2019
15.00
BBC Kajoba Zolder HSE AHades BBC Hasselt HSE D
06-04-2019
18.30
Hades BBC Hasselt HSE BPeer BBC vzw HSE A
06-04-2019
19.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE AKiewit BBC Hasselt DSE A
06-04-2019
20.30
Hades BBC Hasselt HSE ABasket Lummen HSE A
07-04-2019
15.00
Hades BBC Hasselt HSE DHelchteren 2020 HSE B
07-04-2019
17.00
Hades BBC Hasselt HSE CHelchteren 2020 HSE A
13-04-2019
16.00
Cosmo Genk BBC HSE CHades BBC Hasselt HSE C
13-04-2019
18.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE CHades BBC Hasselt HSE D
13-04-2019
18.30
Kiewit BBC Hasselt DSE AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
13-04-2019
19.15
BC Maasmechelen HSE AHades BBC Hasselt HSE A
13-04-2019
20.30
B.C. Gems Diepenbeek HSE AHades BBC Hasselt HSE B

Noteer alvast de volgende datums in uw agenda :

Beste Medewerkers,

In bijlage vind je de definitieve werklijsten. 
Je vindt er ook de algemene richtlijnen, de richtlijnen per post en een stratenplan van Kiewit.

Lees deze bijlagen zeker door om te weten wat van jou verwacht wordt op je post en of je op de lijst van de opruim staat.

KAARTVERDELING:

Dinsdag 14 augustus 2018    van 20.00u – 22.00u in sportcafé TOM, gelegen aan de sporthal van Kiewit (Tulpinstraat 42, Hasselt)


Kaarten worden enkel binnen deze uren afgehaald! Als je zelf niet kan, kan je iemand anders sturen. Je stuurt ons voor 13 augustus 2018 een mail (van je . . .

Beste Hadesleden,

Het seizoen zit er al weer bijna op.
Om het seizoen af te sluiten organiseert “HADES BBC vzw HASSELT –KIEWIT” op ZATERDAG 12 MEI 2018 haar jaarlijkse FAMILIEDAG
Op deze dag zijn er voor iedere ploeg verschillende activiteiten met een BARBECUE

HET PROGRAMMA:

11.30u Opwarming “3 tegen 3 tornooi”
12.00u “3 tegen 3 tornooi” voor competitiespelers (senioren heren en Dames,  U18, LU16)
Ook is er een tornooi voor recreanten (ouders, dames en heren niet in competitie).
Maximum 5 spelers per ploeg.
14.30u Opwarming wedstrijden 14.45u
14.45u

Happening van . . .

Beste Hades-Familie,rene.png
 

Vannacht hebben we afscheid moeten nemen van een dierbaar club-lid.

René Lipkens heeft alle gelederen van onze club doorlopen.  Eerst als speler, dan als jeugdbestuurslid, vervolgens is hij jeugdvoorzitter geworden en om dan uiteindelijk de taak van clubsecretaris uit te oefenen.  Deze taak, waarvoor de meesten hem nog herinneren, heeft hij 15 jaar behartigd.  Niets was hem teveel voor de club, als er ergens een trainer nodig was, dan viel hij in.  De mensen van het ouderbasket zullen hem ook herinneren als coach en als vriend.

Je kan dus gerust spreken van een club . . .

Beste Hades-leden & sympathisanten


De affiche van Pukkelpop begint stilaan vorm te krijgen, dus het is hoog tijd dat wij onze inschrijvingsperiode voor onze medewerkers openen.
Net als voorgaande jaren neemt Hades BBC vzw deel aan Pukkelpop (15, 16, 17 en 18 augustus).
Zoals gewoonlijk zijn we verantwoordelijk voor de Berkenlaan, de Kempische Steenweg en baten wij enkele parkings uit.
Iedereen kan zich hiervoor inschrijven, maar hou wel rekening met onderstaande punten:
•    Leeftijd van de medewerkers moet minimum 18 jaar zijn voor parkings, voor straatposten is zelfs 21 jaar vereist op de . . .

hadesbbc-rip.png

Na 12 jaar was het hoog tijd om de website van HadesBBC eens grondig onderhanden te nemen.
Het onderliggende CMS systeem (Drupal 6) was verouderd en is nu vervangen door de laatste nieuwe versie (Drupal 8). De layout is gewijzigd zodat deze op mobiele toestellen beter werkt.
Ook enkele functionaliteiten zijn herschreven, zoals de ploegen, sponsors en wedstrijdenoverzicht.
De Integratie van de VBL-API voor het automatisch updaten van de ploegen, wedstrijden, leden, poules, ...
Alsook de integratie van de wedstrijd kalender in uw agenda.

LET OP : Indien je hiervan gebruik maakte op de oude . . .

Foto Homepage_2.jpgDoe je online aankopen via één van de gekende webshops via trooper en HadesBBC ontvangt een percentje zonder dat je meer moet betalen.

Subscribe to