Beste spelers, ouders, sympathisanten,

de nieuwe Corona-maatregels hebben ook hun effect op alle basketclubs. 

Onze jonge ploegen (tot en met U12) mogen gewoon verder werken. Wij vragen de ouders wel om zeer strikt de regels op te volgen die al een tijdje gelden. Bijvoorbeeld: bij de wedstrijden is registratie verplicht voor elke supporter . . .

Beste leden,

Hades heeft een heel gamma aan ‘eigen’ artikelen uitgewerkt met het aangepast logo, van T-shirts en polo’s over sweaters tot rugzakken en tassen.
Personalisatie is mogelijk.
Vind hier het volledige aanbod samen met het bestelformulier.

Graag bestellen voor 30/9, levering medio oktober.
Voor meer info, mail naar merchandising . . .

Basket Vlaanderen heeft, na de beslissing van Minister van Sport Ben Weyts van 13/8, het licht op groen gezet om weer wedstrijden te spelen, mits het lokale bestuur dit toelaat en mits het volgen van de veiligheidsprotocollen.

De Stad Hasselt laat momenteel basketwedstrijden toe. Daarom zullen wij, in nauw overleg met de stedelijke sportdienst . . .

Omwille van de opgelegde maatregelen door verschillende overheden, worden voor de wedstrijden in Kiewit volgende aantallen supporters toegelaten:

  • Jeugdwedstrijden: 20 thuis-supporters (in de hal zelf), 20 bezoekende supporters (in de tribune)
  • Seniorenwedstrijden: geen bezoekende supporters! Thuis-supporters: 20 in de hal zelf, 20 boven in de tribune Mondmaskers en registratie zijn verplicht.
  • . . .
Het zijn moeilijke tijden geweest voor vele van onze sponsors. Nu we terug uit ons kot mogen komen, vragen wij jullie om extra aan hen te denken. Klik op de onderstaande sponsorafbeeldingen of lees meer om te weten waarmee ze u kunnen helpen.

Games per weekend

Datum - TijdTeamThuisTeamUitUitslag
22-08-2020
Hades Kiewit BBC HSE CRJS Grivegnée A
30-08-2020
DBC Osiris Okapi Aalst M14 AHades Kiewit BBC M14 A
30-08-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A 72- 84
05-09-2020
14.00
Hades Kiewit BBC M14 AKangoeroes Basket Mechelen M14 A 34- 70
05-09-2020
14.00
BBC Geel J18 BHades Kiewit BBC J18 A 56- 73
05-09-2020
15.00
Stella Artois Leuven Bears J18 BHades Kiewit BBC J18 B 71- 50
05-09-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CAPK - Alken BBC HSE A 61- 81
05-09-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BB.C. Gems Diepenbeek HSE A 69- 73
05-09-2020
20.00
Basketclub Red Sharks Koekelare HSE AHades Kiewit BBC HSE A 83- 79
06-09-2020
15.00
Hades Kiewit BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 B 22- 38
06-09-2020
15.00
Hades Kiewit BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 B 22- 38
06-09-2020
15.30
Kortrijk Spurs HSE BHades Kiewit BBC HSE A 82- 66
12-09-2020
Hades Kiewit BBC HSE CBasket Lummen HSE A 0- 20 AFOR
12-09-2020
13.00
Bree Basket J18 AHades Kiewit BBC J18 A 47- 79
12-09-2020
13.00
Stella Artois Leuven Bears J18 CHades Kiewit BBC J18 B 36- 83
12-09-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Haacht HSE A 53- 73
12-09-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 95- 69
12-09-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Zolder vzw HSE A 74- 67
13-09-2020
KBBC Sparta Laarne M14 AHades Kiewit BBC M14 A
13-09-2020
13.00
Bree Basket G12 AHades Kiewit BBC G12 A 61- 12
19-09-2020
10.15
Basket Zonhoven G12 AHades Kiewit BBC G12 A 50- 38
19-09-2020
12.00
Hades Kiewit BBC M14 ANotre Dame Leuven M14 A 60- 50
19-09-2020
12.15
Hades Kiewit BBC J16 AK. Vabco Mol BBC J16 A 20- 0 BFOR
19-09-2020
12.30
Bilzerse BC G10 BHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
19-09-2020
14.00
L.S.V. Basket Landen J18 AHades Kiewit BBC J18 A 39- 67
19-09-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G14 AOrly Hasselt G14 B 30- 20
19-09-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE BTitans Basketball Bonheiden HSE A 64- 66
19-09-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE CRJS Grivegnée A 63- 56
19-09-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Sparta Laarne HSE A 73- 68
20-09-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 BB.C. Gems Diepenbeek G10 B 1- 1
26-09-2020
09.00
Hasselt BT G10 BHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
26-09-2020
11.00
BasKet Tongeren J18 BHades Kiewit BBC J18 A 36- 69
26-09-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G10 BStevoort BBC G10 B 1- 1
26-09-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G14 AB.C. Gems Diepenbeek G14 A 42- 51
26-09-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J16 AClem Scherpenheuvel J16 A 26- 89
26-09-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE B2B|SAFE Tienen HSE B 73- 68
26-09-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABC Guco Lier Vzw HSE B 95- 71
27-09-2020
09.30
Hubo Limburg United G12 AHades Kiewit BBC G12 A 35- 38
27-09-2020
11.00
Hades Kiewit BBC M14 AKBBC Sparta Laarne M14 A 67- 35
27-09-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 BDBC Houthalen G12 A 53- 43
27-09-2020
13.00
Bree Basket HSE CHades Kiewit BBC HSE B 57- 75
03-10-2020
09.00
Peer BBC vzw G12 BHades Kiewit BBC G12 B 5- 45
03-10-2020
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 AHades Kiewit BBC J16 A 83- 29
03-10-2020
10.30
Bree Basket G10 AHades Kiewit BBC G10 B 1- 1 AFOR
03-10-2020
11.00
Kangoeroes Basket Mechelen M14 AHades Kiewit BBC M14 A 68- 30
03-10-2020
13.15
Hageland United J18 AHades Kiewit BBC J18 B 38- 77
03-10-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G10 ABBC As G10 A 1- 1
03-10-2020
14.15
Basket Zonhoven G14 BHades Kiewit BBC G14 A 24- 66
03-10-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CCosmo Genk BBC HSE C 63- 57
03-10-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 77- 87
03-10-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AClem Scherpenheuvel HSE A 68- 82
04-10-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 AB.C. Gems Diepenbeek G12 A 36- 45
04-10-2020
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AB.C. Gems Diepenbeek DSE A 63- 81
04-10-2020
17.00
Hades Kiewit BBC HSE EKBBC Zolder vzw HSE E 46- 57
10-10-2020
09.00
KBBC Zolder vzw G12 AHades Kiewit BBC G12 A 7-102
10-10-2020
11.00
Hubo Limburg United J18 BHades Kiewit BBC J18 B 44- 66
10-10-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G12 BBBC Optima Tessenderlo G12 A 32- 60
10-10-2020
13.30
Mercurius BBC Berchem M14 AHades Kiewit BBC M14 A 82- 59
10-10-2020
14.00
BC Maasmechelen G14 BHades Kiewit BBC G14 A 33- 50
10-10-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G10 AB.C. Gems Diepenbeek G10 A 1- 1
10-10-2020
16.15
Hades Kiewit BBC J16 AKoninklijke Herentalse BBC J16 A 36- 72
10-10-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBree Basket HSE A 74- 77
10-10-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABBC Croonen Lommel HSE B 71- 79
10-10-2020
21.00
Hasselt BT HSE DHades Kiewit BBC HSE D 71- 60
11-10-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 AHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
11-10-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 AHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
11-10-2020
14.45
Basket Zonhoven HSE BHades Kiewit BBC HSE E 54- 68
11-10-2020
15.30
Stevoort BBC J18 AHades Kiewit BBC J18 A 71- 70
11-10-2020
17.00
Basket Zonhoven DSE AHades Kiewit BBC DSE A 65- 44
17-10-2020
Stevoort BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE B
17-10-2020
Hades Kiewit BBC G14 AHasselt BT G14 A
17-10-2020
Hades Kiewit BBC HSE DAPK - Alken BBC HSE A
17-10-2020
Hades Kiewit BBC HSE EBBC As HSE B
17-10-2020
BBC Pelt HSE AHades Kiewit BBC HSE C
17-10-2020
KBBC Miners Beringen J16 AHades Kiewit BBC J16 A
17-10-2020
Hades Kiewit BBC M14 ABasket Zonhoven M14 A
17-10-2020
Hades Kiewit BBC J18 AKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 A
17-10-2020
11.30
KBBC Miners Beringen G12 CHades Kiewit BBC G12 B 7- 67
17-10-2020
11.30
Basket Lummen G10 BHades Kiewit BBC G10 B 1- 1
17-10-2020
14.00
BC Maasmechelen G10 AHades Kiewit BBC G10 A 1- 1
18-10-2020
2B|SAFE Tienen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
18-10-2020
Hades Kiewit BBC J18 BStevoort BBC J18 B
18-10-2020
Hades Kiewit BBC DSE ABBC Croonen Lommel DSE B
18-10-2020
17.00
Hades Kiewit BBC G12 AStevoort BBC G12 A 25- 44
24-10-2020
Hades Kiewit BBC HSE CPeer BBC vzw HSE B
24-10-2020
Hades Kiewit BBC J18 AL.S.V. Basket Landen J18 A
24-10-2020
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Optima Tessenderlo HSE A
24-10-2020
Hades Kiewit BBC HSE ASoba Antwerpen HSE A
24-10-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G10 ABilzerse BC G10 B
24-10-2020
12.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 BHades Kiewit BBC G10 B
25-10-2020
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 BHades Kiewit BBC J18 B
25-10-2020
Notre Dame Leuven M14 AHades Kiewit BBC M14 A
25-10-2020
Orly Hasselt G14 BHades Kiewit BBC G14 A
25-10-2020
Basket Lummen DSE CHades Kiewit BBC DSE A
25-10-2020
K. Vabco Mol BBC J16 AHades Kiewit BBC J16 A
25-10-2020
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE BHades Kiewit BBC HSE D
25-10-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 ABasket Zonhoven G12 A
31-10-2020
B.C. Gems Diepenbeek DSE AHades Kiewit BBC DSE A
31-10-2020
Hades Kiewit BBC HSE BKBBC Zolder vzw HSE A
31-10-2020
Hades Kiewit BBC J16 AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 A
31-10-2020
16.00
Hades Kiewit BBC G12 AOrly Hasselt G12 A
01-11-2020
Hades Kiewit BBC G14 ABasket Zonhoven G14 B
01-11-2020
Titans Basketball Bonheiden M14 AHades Kiewit BBC M14 A
01-11-2020
Hades Kiewit BBC J18 BHageland United J18 A
07-11-2020
KBBC Miners Beringen HSE BHades Kiewit BBC HSE A
07-11-2020
Hades Kiewit BBC M14 ADBC Osiris Okapi Aalst M14 A
07-11-2020
KBBC Miners Beringen DSE AHades Kiewit BBC DSE A
07-11-2020
Hades Kiewit BBC HSE DBBC Croonen Lommel HSE D
07-11-2020
Hades Kiewit BBC J18 ABasKet Tongeren J18 B
07-11-2020
Hades Kiewit BBC J18 BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 B
07-11-2020
Clem Scherpenheuvel J16 AHades Kiewit BBC J16 A
08-11-2020
BBC Croonen Lommel HSE CHades Kiewit BBC HSE B
08-11-2020
Helchteren 2020 HSE AHades Kiewit BBC HSE C
14-11-2020
12.00
Hades Kiewit BBC M14 AMercurius BBC Berchem M14 A
14-11-2020
12.00
BBC Optima Tessenderlo G12 AHades Kiewit BBC G12 B
14-11-2020
12.30
B.C. Gems Diepenbeek G10 AHades Kiewit BBC G10 A
14-11-2020
14.00
Koninklijke Herentalse BBC J16 AHades Kiewit BBC J16 A
14-11-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G14 ABC Maasmechelen G14 B
14-11-2020
16.00
Hades Kiewit BBC J18 AStevoort BBC J18 A
14-11-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBasket Zonhoven HSE B
14-11-2020
20.00
BasKet Tongeren HSE BHades Kiewit BBC HSE B
14-11-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBlack Sheep Diepenbeek HSE A
15-11-2020
13.00
Hades Kiewit BBC J18 BHubo Limburg United J18 B
15-11-2020
15.00
Hades Kiewit BBC G12 AKBBC Zolder vzw G12 A
15-11-2020
15.15
Gembo Borgerhout HSE BHades Kiewit BBC HSE A
21-11-2020
12.00
Stevoort BBC J18 BHades Kiewit BBC J18 B
21-11-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G10 BBasket Lummen G10 B
21-11-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G10 ABC Maasmechelen G10 A
21-11-2020
13.00
Hasselt BT G14 AHades Kiewit BBC G14 A
21-11-2020
14.00
Hades Kiewit BBC J16 AKBBC Miners Beringen J16 A
21-11-2020
16.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 AHades Kiewit BBC J18 A
21-11-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBasket Lummen HSE C
21-11-2020
16.00
Stevoort BBC G12 AHades Kiewit BBC G12 A
21-11-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasket Lummen HSE A
21-11-2020
18.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE AHades Kiewit BBC DSE A
21-11-2020
19.00
BBC As HSE BHades Kiewit BBC HSE E
21-11-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AAntwerp Giants HSE C
22-11-2020
12.45
Basket Zonhoven M14 AHades Kiewit BBC M14 A
22-11-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 BKBBC Miners Beringen G12 C
22-11-2020
18.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE CHades Kiewit BBC HSE D
28-11-2020
BC Maasmechelen J16 AHades Kiewit BBC J16 A
28-11-2020
12.00
Hades Kiewit BBC J18 APeer BBC vzw J18 A
28-11-2020
14.00
Hades Kiewit BBC M14 ATitans Basketball Bonheiden M14 A
28-11-2020
16.00
Hades Kiewit BBC G14 AKBBC Miners Beringen G14 B
28-11-2020
16.00
Stevoort BBC G10 BHades Kiewit BBC G10 B
28-11-2020
18.30
Bilzerse BC HSE BHades Kiewit BBC HSE C
28-11-2020
20.00
Nieuwerkerken HSE AHades Kiewit BBC HSE B
28-11-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DCosmo Genk BBC HSE B
29-11-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G10 AHasselt BT G10 B
29-11-2020
15.00
Hades Kiewit BBC DSE ABC Maasmechelen DSE A
29-11-2020
17.00
Hasselt BT HSE BHades Kiewit BBC HSE A
29-11-2020
17.00
Hades Kiewit BBC J18 BStella Artois Leuven Bears J18 C 20- 0 BFOR
05-12-2020
10.00
BBC As G10 AHades Kiewit BBC G10 A
05-12-2020
12.00
Hades Kiewit BBC G10 BBree Basket G10 A
05-12-2020
13.30
B.C. Gems Diepenbeek G14 AHades Kiewit BBC G14 A
05-12-2020
14.00
Hades Kiewit BBC G12 BPeer BBC vzw G12 B
05-12-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBilzerse BC HSE B
05-12-2020
16.30
B.C. Gems Diepenbeek G12 AHades Kiewit BBC G12 A
05-12-2020
18.15
Cosmo Genk BBC HSE BHades Kiewit BBC HSE D
05-12-2020
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBC Maasmechelen HSE A
05-12-2020
19.00
Hasselt BT DSE BHades Kiewit BBC DSE A
05-12-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE ABC Guco Lier Vzw HSE B
06-12-2020
17.00
KBBC Zolder vzw HSE EHades Kiewit BBC HSE E
12-12-2020
12.00
DBC Houthalen G12 AHades Kiewit BBC G12 B
12-12-2020
16.30
Basket Lummen HSE CHades Kiewit BBC HSE C
12-12-2020
20.15
L.S.V. Basket Landen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
12-12-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C
13-12-2020
13.00
Hades Kiewit BBC G12 AHubo Limburg United G12 A
13-12-2020
15.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasKet Tongeren DSE A
19-12-2020
Orly Hasselt HSE AHades Kiewit BBC HSE D
19-12-2020
Hades Kiewit BBC G14 ABasKet Tongeren G14 A
19-12-2020
Hades Kiewit BBC J16 APeer BBC vzw J16 A
19-12-2020
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CKBBC Zolder vzw HSE D
19-12-2020
18.00
BasKet Tongeren HSE DHades Kiewit BBC HSE C
19-12-2020
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AHubo Limburg United HSE B
09-01-2021
11.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 AHades Kiewit BBC J18 A
09-01-2021
18.00
Horticult Kontich Wolves HSE BHades Kiewit BBC HSE A
09-01-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EB.C. Gems Diepenbeek HSE B
09-01-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBaclo Lommel HSE A
10-01-2021
14.45
Basket Zonhoven HSE AHades Kiewit BBC HSE C
10-01-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AStevoort BBC DSE A
10-01-2021
16.30
Bilzerse BC HSE AHades Kiewit BBC HSE B
16-01-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBree Basket HSE C
16-01-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BKBBC Zolder vzw HSE A
16-01-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AKoninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B
16-01-2021
20.30
Alfa 2000 Achel HSE AHades Kiewit BBC HSE E
16-01-2021
21.00
KBBC Zolder vzw HSE CHades Kiewit BBC HSE D
17-01-2021
12.30
DBC Houthalen DSE BHades Kiewit BBC DSE A
23-01-2021
16.00
Hades Kiewit BBC DSE AFemina Habac Sint-Truiden DSE A
23-01-2021
18.00
Stevoort BBC HSE DHades Kiewit BBC HSE C
23-01-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EBasket Lummen HSE D
23-01-2021
19.00
Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE BHades Kiewit BBC HSE B
23-01-2021
20.00
Red Vic Wilrijk HSE AHades Kiewit BBC HSE A
23-01-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DBBC Optima Tessenderlo HSE C
30-01-2021
Basket Lummen G14 AHades Kiewit BBC G14 A
30-01-2021
09.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 AHades Kiewit BBC J16 A
30-01-2021
18.30
B.C. Gems Diepenbeek HSE BHades Kiewit BBC HSE E
31-01-2021
15.00
BBC Croonen Lommel HSE DHades Kiewit BBC HSE D
06-02-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBBC Pelt HSE A
06-02-2021
18.00
B.C. Gems Diepenbeek DSE AHades Kiewit BBC DSE A
06-02-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE EAlfa 2000 Achel HSE A
06-02-2021
20.30
APK - Alken BBC HSE AHades Kiewit BBC HSE D
06-02-2021
20.30
Clem Scherpenheuvel HSE AHades Kiewit BBC HSE A
06-02-2021
20.30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE AHades Kiewit BBC HSE B
13-02-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE DHasselt BT HSE D
14-02-2021
15.00
KBBC Zolder vzw HSE DHades Kiewit BBC HSE C
14-02-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Zonhoven DSE A
14-02-2021
15.00
Bree Basket HSE AHades Kiewit BBC HSE B
14-02-2021
15.30
BBC Croonen Lommel HSE BHades Kiewit BBC HSE A
20-02-2021
Basket Lummen HSE DHades Kiewit BBC HSE E
20-02-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE DOrly Hasselt HSE A
20-02-2021
19.15
Cosmo Genk BBC HSE CHades Kiewit BBC HSE C
20-02-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE A2B|SAFE Tienen HSE A
21-02-2021
11.00
BBC Croonen Lommel DSE BHades Kiewit BBC DSE A
21-02-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE BStevoort BBC HSE B
27-02-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CHelchteren 2020 HSE A
27-02-2021
21.00
BBC Optima Tessenderlo HSE AHades Kiewit BBC HSE B
28-02-2021
11.15
Soba Antwerpen HSE AHades Kiewit BBC HSE A
28-02-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE ABasket Lummen DSE C
06-03-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBasKet Tongeren HSE D
06-03-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBasKet Tongeren HSE B
06-03-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AGembo Borgerhout HSE B
07-03-2021
17.00
Black Sheep Diepenbeek HSE AHades Kiewit BBC HSE D
13-03-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE DKoninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B
13-03-2021
19.00
Peer BBC vzw HSE BHades Kiewit BBC HSE C
13-03-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AKBBC Miners Beringen HSE B
14-03-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AKBBC Miners Beringen DSE A
14-03-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE BBBC Croonen Lommel HSE C
26-03-2021
21.00
Antwerp Giants HSE CHades Kiewit BBC HSE A
27-03-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CBasket Zonhoven HSE A
27-03-2021
17.30
Basket Lummen HSE AHades Kiewit BBC HSE B
28-03-2021
11.00
Baclo Lommel HSE AHades Kiewit BBC HSE D
28-03-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AKoninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
10-04-2021
18.00
BC Maasmechelen DSE AHades Kiewit BBC DSE A
10-04-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BNieuwerkerken HSE A
10-04-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AHasselt BT HSE B
11-04-2021
13.00
Bree Basket HSE CHades Kiewit BBC HSE C
11-04-2021
17.00
Hades Kiewit BBC HSE DKBBC Zolder vzw HSE C
16-04-2021
20.15
BC Guco Lier Vzw HSE BHades Kiewit BBC HSE A
17-04-2021
BBC Optima Tessenderlo HSE CHades Kiewit BBC HSE D
17-04-2021
16.00
Hades Kiewit BBC HSE CStevoort BBC HSE D
17-04-2021
20.15
BC Maasmechelen HSE AHades Kiewit BBC HSE B
18-04-2021
15.00
Hades Kiewit BBC DSE AHasselt BT DSE B
24-04-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AL.S.V. Basket Landen HSE A
25-04-2021
11.00
BasKet Tongeren DSE AHades Kiewit BBC DSE A
01-05-2021
18.30
Hades Kiewit BBC HSE BBilzerse BC HSE A
01-05-2021
20.30
Hades Kiewit BBC HSE AHorticult Kontich Wolves HSE B
02-05-2021
13.30
Stevoort BBC DSE AHades Kiewit BBC DSE A
08-05-2021
17.30
Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE BHades Kiewit BBC HSE A
08-05-2021
18.30
Hades Kiewit BBC DSE ADBC Houthalen DSE B
08-05-2021
21.00
KBBC Zolder vzw HSE AHades Kiewit BBC HSE B
22-05-2021
20.00
Femina Habac Sint-Truiden DSE AHades Kiewit BBC DSE A
23-05-2021
13.00
Hades Kiewit BBC HSE BKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
23-05-2021
15.00
Hades Kiewit BBC HSE ARed Vic Wilrijk HSE A

Beste spelers, ouders, sympathisanten,

de nieuwe Corona-maatregels hebben ook hun effect op alle basketclubs. 

Onze jonge ploegen (tot en met U12) mogen gewoon verder werken. Wij vragen de ouders wel om zeer strikt de regels op te volgen die al een tijdje gelden. Bijvoorbeeld: bij de wedstrijden is registratie verplicht voor elke supporter die ouder is dan 12 jaar.

De wedstrijden van de categorieën U14 en ouder zijn voorlopig afgelast, en we hebben ook hun trainingen even opgeschort. De meeste van deze ploegen zijn nu wel opnieuw aan het trainen. De frequentie en de duur van de . . .

Privacyverklaring

Voor het goed functioneren van onze basketbalclub is het in sommige gevallen nodig om persoonsgegevens over jou te verzamelen en (tijdelijk) op te slaan. Wij zorgen er voor dat deze persoonsgegevens zorgvuldig en in lijn met de wet- en regelgeving worden verzameld, gebruikt en verwijderd.

Hades Kiewit BBC is verantwoordelijk voor de verwerking van alle persoonsgegevens die worden verkregen via de website, e-mails, persoonlijke contacten of andere diensten.

Omwille van de opgelegde maatregelen door verschillende overheden, worden voor de wedstrijden in Kiewit volgende aantallen supporters toegelaten:

  • Jeugdwedstrijden: 20 thuis-supporters (in de hal zelf), 20 bezoekende supporters (in de tribune)
  • Seniorenwedstrijden: geen bezoekende supporters! Thuis-supporters: 20 in de hal zelf, 20 boven in de tribune Mondmaskers en registratie zijn verplicht.

Kleedkamers zullen normaal open zijn.

Hoi!

Geweldig nieuws, de PKP-mondmaskers zijn gearriveerd!
Met deze aankoop steun je Think Pink België en Rap op Stap Limburg.

Bestel nu jouw exemplaar via de PKP webshop.

Hopelijk zien we mekaar snel terug.
Stay safe,
Team PKP  

https://www.pukkelpop.be/signature.png

Hades-kiewit BBC

Zoals jullie waarschijnlijk allen vernomen hebben, mogen we vanaf 8 juni terug onze geliefkoosde sport indoor
beoefenen – weliswaar met een aantal beperkingen.

Dankzij de stad Hasselt mogen we dit in Kiewit doen. Ook het cafetaria zal terug open zijn!

In overleg met de coaches zijn de volgende blokken gereserveerd voor de komende 2 weken (week 8 en 15 juni):

Di 18u30-20u : U8-U10
Di 20u30-22u : Senioren Heren en Dames

Do 18u30-20u : U8-U10
Do 20u30-22u : Senioren Heren en Dames

Vr 16u30-18u : U6
Vr 18u30-20u : U12-U14-U16-U18 + ‘studerende senioren die di en do niet kunnen’

Dus . . .

Abonneer op